Ameryka Południowa


TERMINY CENA/OS
{{offer.trp_depDate}}-{{offer.trp_rDepDate}} ({{offer.trp_durationM}} dni) {{offer.pricePerAdt}} {{offer.base_totalPriceCurr}} {{offer.packageExchange}} Rezerwuj Zapytaj o bilet lotniczy Zapytaj o szczegóły
Zapytaj o inne terminy Drukuj ofertę

Cena wycieczki dla 3 osób i więcej kalkulowana jest indywidualnie. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego podając dodatkowe dane. Nie znaleziono terminów.

Główne atrakcje

- pokochasz Buenos Aires

- poczujesz atmosferę wolności artystycznej w La Boca

- poznasz magię tanga

- będziesz raczyć się wyśmienitym winem i doskonałą wołowiną

- pospacerujesz najszerszą ulicą miejską świata

- rozsmakujesz się w miejscowych restauracjach i barach

- zachwycisz się nocnym życiem Buenos

 

O wycieczce

Stolica Argentyny to miasto, które hipnotyzuje swoim charakterem. Doskonałe połączenie europejskiego dziedzictwa imigrantów i latynoskiego stylu życia przyciąga jak magnes ludzi z całego świata. Przyciąga i zatrzymuje przy stole z doskonałą wołowiną i winem, które dojrzewa u podnóża Andów. Zatrzymuje przy tangu – tańcu najbiedniejszych, który szturmem zdobył salony Paryża, aby potem podbić bale na całym świecie. Zatrzymuje przy dziedzictwie gauchos – argentyńskich kowboi, którzy są ucieleśnieniem duszy i umiłowania wolności obywateli współczesnej Argentyny. Zatrzymuje w końcu przy pięknej architekturze – jakby znanej z europejskich metropolii, a jednocześnie takiej innej. 

Buenos Aires – to po hiszpańsku „dobre powietrze”. Gwarantujemy, że po kilku dniach spędzonych w tym „boskim” mieście znajdzie się co najmniej kilka rzeczy, które są „buenos”.

 

Dzień 1 PRZYLOT

Przylot do Buenos Aires. Na wskazanym lotnisku w Buenos Aires będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was wprost do hotelu. Kierowca oczekuje po wyjściu ze strefy celnej i trzyma tabliczkę z Waszym nazwiskiem, zatem nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwej osoby. W każdym momencie możecie zadzwonić na nasz awaryjny numer telefonu czynny non stop i nasz pracownik pomoże Wam trafić we właściwe miejsce. W dokumentach podróży znajdziecie przygotowane przez nas wskazówki i porady. Po przylocie przejazd prywatnym transportem do hotelu. Zakwaterowanie w pokoju zwykle jest możliwe ok. godz. 15. Ewentualna wcześniejsza godzina zakwaterowania zależy od dostępności miejsc i hotelu. W przypadku późnego przylotu poniższy program zwiedzania zostanie przeniesiony na dzień 4 lub 5. Po krótkim odpoczynku czeka Was pierwszy spacer po centrum miasta z lokalnym przewodnikiem. Idziecie na Plac Majowy, przy którym stoją najważniejsze gmachy w mieście. Między innymi Casa Rosada – siedziba prezydenta Argentyny. Zwiedzacie katedrę, w której przez lata urzędował obecny papież Franciszek. Spacerujecie również po Calle Florida, która jest handlowym centrum miasta oraz odwiedzacie „argentyński Broadway”, bo tak bywa nazywana pełna teatrów Avenida Corrientes. Idziecie również pod gmach Teatro Colon – prawdziwej świątyni sztuki operowej i teatralnej. Jest również czas abyście zrobili sobie zdjęcia na Placu Republiki pod słynnym obeliskiem, który stoi w samym sercu najszerszej ulicy miejskiej świata. Wieczorem czas wolny. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 2 ZWIEDZANIE BUENOS AIRES

Dalsze zwiedzanie pięknego Buenos Aires. Kilkugodzinna wycieczka prywatnym transportem z przewodnikiem. Jedziecie do dzielnicy artystów La Boca. Ta dawna dzielnica biednych robotników portowych jest dziś modną i barwną częścią miasta. Kolorowe domy dzielnicy znajdują się w wielu albumach dotyczących miasta. Innym ciekawym punktem Waszej wycieczki będzie niezwykły cmentarz Recoleta, gdzie pochowano Evitę Peron będącą bożyszczem tłumów. Recoleta przypomina raczej niezwykłe miasteczko, a nie zwykły cmentarz. Przejeżdżacie przez północne, eleganckie dzielnice miasta, gdzie swoje siedziby mają ambasady. Zwieńczeniem zwiedzania będzie San Telmo – najstarsza dzielnica miasta pełna sklepów, restauracji i kawiarni. Znana przede wszystkim z tradycyjnego targu. Po południu czas wolny. Wieczorem udajecie się na pokaz tańca i muzyki tango na najwyższym poziomie. Pokaz jest połączony z kolacją, podczas której można zwykle spróbować słynnej argentyńskiej wołowiny. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 3 WYJAZD ZA MIASTO

Tego dnia czeka Was wyjazd za miasto na hacjendę położoną na argentyńskiej pampie. Tam poznajecie kulturę gauchos, czyli argentyńskich kowboi. To właśnie na hacjendach zrodziło się wiele zwyczajów i świadomość narodowa Argentyńczyków. Będziecie podziwiać popisy gauchos, ich obycie z końmi i zręczność. Zjecie lunch składający się zwykle z doskonałej wołowiny i lokalnego wina. Późnym popołudniem powrót do Buenos Aires. Wieczorem czas wolny. Namawiamy, by wyjść do klubu i samemu spróbować swoich sił w tańczeniu lub przynajmniej popatrzeć, jak tango tańczą Argentyńczycy. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 4 ZWIEDZANIE BUENOS AIRES - CZAS WOLNY

Czas wolny w Buenos Aires. Dzień można wykorzystać na samodzielne poznawanie miasta lub wykupienie dodatkowej wycieczki. To miasto nigdy się nie znudzi! Możliwość zamówienia następujących wycieczek (na zapytanie w biurze): - wycieczka do Lujan – najważniejszego sanktuarium maryjnego Argentyny - wycieczka do Colonia del Sacramento w Urugwaju

Dzień 5 CZAS WOLNY

Czas wolny w Buenos Aires. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 6 WYLOT

Wykwaterowanie z pokoju najpóźniej ok. godz. 12.00. W zależności od godziny lotu powrotnego o określonej godzinie będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was na lotnisko lub w inne wskazane miejsce w Buenos Aires.

 

 WYJAZD CENA 1 POKÓJ DWUOSOBOWY CENA 2 POKOJE DWUOSOBOWE  CENA 3 POKOJE DWUOSOBOWE

CO NIEDZIELA

SIERPIEŃ - GRUDZIEŃ

20.08 - 25.08.2017

:

10.12 - 15.12.2017

 

 

 

 780 USD/OS

 

 

 

 

685 USD/OS

 

 

 

630 USD/OS

KIEDY NAJLEPIEJ:

Wyjazdy proponujemy przez cały rok. Argentyńskie lata są gorące i temperatura dochodzi do 30 st. C, natomiast zimy (czyli nasze lato) zwykle ciepłe i łagodne, ale temperatura może spaść poniżej 10 st. C.

 

WASZ HOTEL:

Park Silver Obelisco (4*)

Obiekt ten położony jest w sercu miasta tuż przy Obelisco, przy najszerszej alei miejskiej na świecie. Doskonale skomunikowany z resztą miasta i łatwo dostępny również dla osób lubiących długie spacery. Większość atrakcji Buenos Aires znajduje się w niewielkiej odległości od Waszego miejsca zakwaterowania. Pokoje w hotelu są wygodne i klasycznie wyposażone. Śniadania są serwowane w formie zróżnicowanego bufetu..

Hotel możecie zobaczyć na stronach:

http://www.parksilverobelisco.com/

 

PŁATNOŚĆ   
I rata - 30% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu
II rata - płatność do 100% - 30 dni przed datą wyjazdu
Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

 

ŚWIADCZENIA:

- 5 noclegów ze śniadaniami w hotelu 4* 

- prywatny transport klimatyzowanymi samochodami lub busami

- kierowcy/przewodnicy lokalni (język angielski)

- koszty wycieczek wraz z biletami wstępów

- pokaz tanga wraz z kolacją i dojazdem

- obiad w czasie wizyty w hacjendzie

- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż,

- opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

- Informator Przedwyjazdowy w języku polskim

- dostęp do awaryjnej linii telefonicznej 24/h w języku polskim

 

CENA NIE OBEJMUJE:

- biletów lotniczych

- wyżywienia poza śniadaniami i posiłkami podanymi w programie

- zwyczajowych napiwków (ich orientacyjna wysokość jest podawana w Informatorze Przedwyjazdowym)

- ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,8% ceny)

- ewentualnego ubezpieczenia od chorób przewlekłych (2 USD/dzień/os.)

 

UWAGI:

WYJAZD INDYWIDUALNY.

Wizy dla obywateli RP nie są wymagane. 

Należy posiadać paszport z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Paszport powinien być ważny przynajmniej 9 miesięcy od daty powrotu.

Nie ma obowiązkowych szczepień.

Każdy Uczestnik dysponuje awaryjnym telefonem biura czynnym 24h/dobę.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

POLSKI PILOT PODCZAS CAŁEGO POBYTU - CENA NA ZAPYTANIE

Pakiet „ARGENTYNA Buenos Aires” można połączyć z pakietem „BRAZYLIA - ARGENTYNA Wodospady Iguazu” lub „BRAZYLIA Rio de Janeiro”.

Prosimy o sprawdzenie szczegółów przelotów w późniejszym terminie lub o kontakt z naszym biurem.

AKTUALNOŚCI

Z MYŚLĄ O KONESERACH: TOGO, BENIN, GHANA, WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ - nowy termin!

13.09.2017 ZOBACZ

WYPRAWA SUDAN, ERYTREA - TYLKO DLA PRZYJACIÓŁ BIURA

13.06.2017 ZOBACZ

KILIMANDŻARO PO RAZ KOLEJNY ZDOBYTE!

25.01.2017 ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

22.12.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek... ZOBACZ

KILIMANDŻARO ZDOBYTE !!!

07.11.2016 ZOBACZ

NOWA GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA 2016/2017 ROK

07.11.2016 ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

29.04.2016 ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

12.01.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską... ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

28.10.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro... ZOBACZ