Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej: +48 12 633 04 60
Zamów katalog

Biuro Podróży Prestige Tours Kraków
Szanowni Podróżnicy i Turyści. Opowiemy trochę o sobie .

Tradycje naszej działalności sięgają 1992 roku, właśnie wtedy osoby tworzące firmę zajęły się profesjonalnie organizacją wyjazdów pozaeuropejskich. Biuro powstało w 2006 roku i od tego czasu zdobywa uznanie i pozycję. Wielu z Państwa zna nas od lat z dbałości o przygotowywane wyjazdy, ze znajomości świata, podróżniczej pasji i poważnego podejścia do każdego projektu. Stale pracujemy, by nasza praca przynosiła coraz lepsze efekty. Z wycieczkami i wyjazdami integracyjnymi jest jak z oddawanym do druku tekstem. Można w nieskończoność go poprawiać, a doskonałość jest wciąż nieosiągalna.

Naszą domeną są wyjazdy egzotyczne o wysokim standardzie, ciekawych i niebanalnych programach. Specjalizujemy się też w poważnych i skomplikowanych wyjazdach dla firm. Możemy pochwalić się dziesiątkami doskonałych realizacji imprez typu incentive dla banków, korporacji, firm farmaceutycznych, telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów. Klienci korporacyjni wyjeżdżali z nami do dziesiątków państw. Do projektów podchodzimy elastycznie i z entuzjazmem. Nie dziwi nas, gdy ktoś chce pojechać na afrykańskim słoniu, ugotować jajko w gejzerze, wynająć bezludną wyspę, czy zorganizować sfingowany napad na pociąg.

Szlaki zostały już dawno przez nas przetarte, my nie eksperymentujemy. Odwiedziliśmy tysiące miejsc w stu kilkudziesięciu krajach również po to, by orientować się, że wyjazdy w niektóre miejsca to strata Państwa czasu i pieniędzy. Znamy doskonale świat, dlatego mamy przewagę nad innymi, „zwykłymi” biurami.

Autorem programów wycieczek objazdowych jest Jacek Torbicz, geograf i dziennikarz, autor programów radiowych i wieloletni redaktor naczelny magazynu "Globtroter". Jacek Torbicz przejechał prawie wszystkie proponowane trasy na siedmiu kontynentach.

Jako organizator turystyki posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Towarzystwie Ubezpieczeń UNIQA opiewającą na kwotę 750 000 zł. Pokrywa ona koszty powrotu turystów do kraju oraz jest gwarancją zwrotu poniesionych wpłat za imprezę turystyczną.

Zapraszamy dawnych i nowych Przyjaciół do naszej siedziby w Krakowie i do biur agencyjnych w całej