Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej: +48 12 633 04 60

Biuro Podróży Prestige Tours Kraków

Szanowni Podróżnicy i Turyści. Opowiemy trochę o sobie.

Od 18 lat jesteśmy jednym z czołowych touroperatorów wyjazdów egzotycznych działających na polskim rynku turystycznym. Siedzibą biura Prestige jest Kraków. 

Tradycje Prestige Tours sięgają 1992 roku, właśnie wtedy osoby tworzące firmę zajęły się profesjonalnie organizacją wyjazdów pozaeuropejskich. Działalność ta wynikała z podróżniczej pasji Jacka Torbicza i innych osób skupionych wokół jego osoby. Od momentu powstania biura w 2006 roku, zdobywa ono uznanie i pozycję. Otrzymaliśmy wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień. Najważniejszym jednak wyróżnieniem jest to, że grono Przyjaciół Biura Prestige w Krakowie z miesiąca na miesiąc się powiększa.

Wielu z Was zna nas od lat z dbałości o przygotowywane wyjazdy, ze znajomości świata, podróżniczej pasji i poważnego podejścia do każdego projektu. Stale pracujemy, by nasza praca przynosiła coraz lepsze efekty. Możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. 

Nasza wiedza dotycząca organizacji wyjazdów do najdalszych zakątków świata jest solidna. Przed wysłaniem grupy na krańce świata sami sprawdzamy trasę, oceniamy jej atrakcyjność i warunki. Sami opracowujemy autorskie programy wycieczek, nie kopiujemy pomysłów i rozwiązań z innych biuro polskich, czy zagranicznych. Autorem większości programów jest Jacek Torbicz, absolwent geografii i dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, były redaktor naczelny miesięcznika "Globtroter". Jacek zwiedził prawie dwieście krajów i terytoriów zależnych, co ułatwia planowanie wypraw.

Szlaki zostały już dawno przez nas przetarte, my nie eksperymentujemy. Odwiedziliśmy tysiące miejsc również po to, by orientować się, że wyjazdy w niektóre miejsca to często strata Waszego czasu i pieniędzy. Znamy doskonale świat, dlatego mamy przewagę nad innymi biurami, które są zmuszone eksperymentować na grupach i próbować naśladować innych.

Domeną biura Prestige Tours są wyjazdy egzotyczne o wysokim standardzie, ciekawych i niebanalnych programach. Specjalizujemy się też w poważnych i skomplikowanych wyjazdach dla firm. Możemy pochwalić się dziesiątkami doskonałych realizacji imprez typu incentive dla banków, korporacji, firm farmaceutycznych, telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów. Klienci korporacyjni wyjeżdżali z nami do dziesiątków państw. Do projektów podchodzimy elastycznie i z entuzjazmem. Nie dziwi nas, gdy ktoś chce, ugotować jajko w gejzerze, wynająć bezludną wyspę, czy zorganizować sfingowany napad na pociąg. Prestige Tours organizuje też pielgrzymki do Meksyku i innych dalekich krajów.

 

Projekt EXPLORE 360°

Z naszej ogromnej pasji do podróży i przeżywania przygód zrodził się w Prestige w Krakowie nowy projekt. Utworzyliśmy nową markę EXPLORE 360°. Podczas wypraw z EXPLORE 360° nie doświadczymy luksusu w przeciwieństwie do wycieczek Prestige. W zamian znajdziemy się w miejscach niebanalnych i wyjątkowych.

Marka EXPLORE 360° powstała dla osób otwartych, ciekawych świata, żądnych nowych wrażeń i przygód. Dla Podróżników, którym niestraszne są proste hotele, noclegi pod namiotami, kilkudniowy brak bieżącej wody, aktywność fizyczna i eksploracja w pełnym znaczeniu tego słowa. To wyprawy dla tych, którzy świadomie podejmują decyzję o eskapadach w najdalsze zakątki świata, dla osób z rozmysłem decydujących się na wyjazdy nawet w miejsca mniej bezpieczne, tam, gdzie przeżycia odgrywają najważniejszą rolę. Nie namawiamy do odwiedzania miejsc mniej bezpiecznych, ale jeśli ktoś już taką decyzję podejmuje, lepiej to zrobić z nami. 

Podczas wypraw, które dla Was organizujemy, towarzyszą Wam profesjonalni, doświadczeni, oraz pełni pasji piloci. Nie są to osoby przypadkowe. Sprawdzili się w akcji podczas dziesiątek wypraw, możecie na nich zawsze liczyć. Piloci naszych wypraw i wycieczek podróżują z Wami od początku do końca, służąc pomocą w każdej sytuacji.

Osoby, które z nami dużo jeździły, mogą poświadczyć, że dbamy o standard hoteli i podróżowania. Dobrze gospodarujemy Waszymi pieniędzmi, by każdy wyjazd przynosił moc pozytywnych wrażeń. 

 

Podróżujemy świadomie i z misją

Miłość do podróży nierozerwalnie jest związana z naszą odpowiedzialnością za świat. Podczas naszych wyjazdów szanujemy tradycje odwiedzanych miejsc, wszelkie mniejszości, dbamy o środowisko. Wspieramy lokalną społeczność, jesteśmy wrażliwi zarówno na krzywdę ludzi, jak i zwierząt. Zaopatrzyliśmy już wiele szkół i sierocińców w cenne wyposażenie w Ugandzie, Tanzanii, Bangladeszu, na Madagaskarze, w Birmie i innych krajach.  Każdy wyjazd z programu EXPLORE 360° wiąże się z wykonaniem dedykowanej konkretnej misji, a jej efekty poznacie sami.

 

Zapraszamy dawnych i nowych Przyjaciół Prestige do naszej siedziby w Krakowie i do biur agencyjnych w całej Polsce.