Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej: +48 12 633 04 60

Dlaczego warto?


KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą z tradycjami i doświadczeniem mającą swoje początki już w 1992. Jako Prestige Tours działamy nieprzerwanie od 14 lat i od tego czasu zdobywamy uznanie i pozycję. Wielu z Państwa zna nas od lat z dbałości o przygotowywane wyjazdy. Nie eksperymentujemy - sami odwiedziliśmy tysiące miejsc w stu kilkudziesięciu krajach również po to, by orientować się, że wyjazdy w niektóre miejsca to strata Państwa czasu i pieniędzy. Znamy doskonale świat, dlatego mamy przewagę nad innymi, „zwykłymi” biurami. Posiadamy zezwolenie Zezwolenie Organizatorów Turystyki wydane przez Marszałka Województwa Małopolskiego: Nr Z/31/2006 Jesteśmy członkiem Krakowskiej Izby Turystyki. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, posiadamy zabezpieczenie w formie gwarancji ubezpieczeniowej w wysokości 1.800.000,00 złotych. Jest to jedno z większych zabezpieczeń w Polsce przy prowadzeniu tego typu działalności.

a pozostałe ?

 

Szanujemy każdego Klienta

 

Misją firmy jest budowanie kręgu zadowolonych Klientów poprzez realizację oferty na możliwie najwyższym poziomie. Powracający Klient jest dla nas nagrodą za dobrze wykonaną pracę. Cenimy opinie Klientów nie traktując sprzedaży jako jednorazowy zarobek - zależy nam aby Klienci do nas wracali.

 

 

 

Przyjaciel Biura

 

Doceniamy naszych Klientów już od pierwszego wspólnego wyjazdu. Powracający Klienci otrzymują zawsze dodatkową zniżkę należna wyłącznie Przyjaciołom Biura

 

 

 

Nagrody i Certyfikaty

 

 

Prestige Tours w ciągu 14 lat działalności na rynku polskim została kilkakrotnie nagrodzona. W ostatnich latach odebraliśmy m.in. :
2018 – Nagroda ODYS 2018 za najlepszą jakość usług turystycznych w woj. małopolskim
2017 – nagroda Małopolski Dąb
2016 - wyróżnienie w kategorii najlepszy katalog Premium Najciekawsze Miejsca Świata
2015 - I miejsce w konkursie na organizatora wycieczek egzotycznych oraz Tytuł Touroperatora Roku

 

 

 

 

 

 

 

Naszą domeną są wyjazdy egzotyczne o wysokim standardzie, ciekawych i niebanalnych programach realizowanych w kameralnych grupach podróżników z polskim pilotem. Realizujemy jednak też wyjazdy szyte na miarę, gdzie Klient sam decyduje na jak długo, gdzie oraz kiedy i w jakim standardzie chce wypocząć. Naszą specjalnością w tym temacie są niszowe marki, butikowe hotele oraz wyjątkowe restauracje. Specjalizujemy się też w poważnych i skomplikowanych wyjazdach dla firm. Możemy pochwalić się dziesiątkami doskonałych realizacji imprez typu incentive dla banków, korporacji, firm farmaceutycznych, telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów. Klienci korporacyjni wyjeżdżali z nami do dziesiątków państw.  Nie dziwi nas, gdy ktoś chce pojechać na afrykańskim słoniu, ugotować jajko w gejzerze, wynająć bezludną wyspę, czy zorganizować sfingowany napad na pociąg. działalności.

 

 

Sprawdzeni Kontrahenci i Najlepsi Piloci

 

Posiadamy szeroką bazę sprawdzonych kontrahentów oraz współpracujemy z renomowanymi pilotami. Nasi piloci to m.in. ambasadorowie RP, słynny reżyser, znani dziennikarze, tłumacz literatury, właściciele dużych firm. Dbamy o to, aby wyjazdy Prestige Tours byłe realizowane przez najlepszych pilotów.

 

 

 

Pracownicy z dużym doświadczeniem

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które posiadamy, znajomości świata, podróżniczej pasji i poważnego podejścia do każdego projektu jesteśmy w stanie tworzyć unikatowe i innowacyjne programy ofert. Nasza rzetelność na etapie przygotowania wyjazdu przekłada się bezpośrednio na jakość wyjazdu oraz na jej cenę Stale pracujemy, by nasza praca przynosiła coraz lepsze efekty.

 

 

 

Kameralne grupy Podróżników

 

Realizujemy podróże w kameralnych grupach podróżników zwykle liczacych od 6 do 15 osób. Dzięki temu mamy możliwość odkrycia piękna odwiedzanych miejsc we własnym tempie. Taka wielkość grupy umożliwia dostęp do wielu miejsc i atrakcji niedostępnych dla grup kilkudziesięcioosobowych. Zaletą podróżowania w małych grupach jest też możliwość dostosowania przez pilota tempa realizacji programu pod każdego Uczestnika tak, by każdy mógł maksymalnie wykorzystać czas spędzony w danym miejscu.

 

 

 

Lepszy standard hoteli od konkurencji

 

 

Specjalizujemy się w wyjazdach o dobrym standardzie. Dbamy o to aby hotele były czyste, bezpieczne i przede wszystkim dobrze zlokalizowane. Jeśli nocujemy w mieście możecie być pewni że nie zakwaterujemy Klientów na peryferiach lub obwodnicach co jest raczej powszechną praktyką innych. Tym właśnie wyróżniamy się na tle innych biur.

 

 

 

Umiemy liczyć

 

Budżet to jedna z najtrudniejszych układanek w drodze do udanej realizacji wyjazdu. Zdajemy sobie sprawę, że wydatkowanie przez Klienta dużej kwoty za wyjazd wiąże się z ogromną odpowiedzialnością jaka na nas spoczywa. W wielu miejscach zapewniamy luksus, ale oczywiście leży nam na sercu, by cena wycieczek nie stała się zbyt wysoka. Możemy więc śmiało powiedzieć, że tą sama cenę nocuje się u nas lepiej niż z innym organizatorem co często podkreślają Uczestnicy naszych wypraw.

 

 

 

 

Dbałość o opisy ofert

 

 

Na naszej stronie można zobaczyć nie tylko piękne zdjęcia z odwiedzanych miejsc , ale przede wszystkim unikatowe programy wyjazdów do najciekawszych miejsc świata na 7 kontynentach.  Nie bez powodu  w 2015 r zostaliśmy Touroperatorem roku w konkursie wycieczek egzotycznych. Przykładamy ogromna wagę  do tego aby każdy nasz produkt był na stronie www. egzotyka.tv był prawidłowo opisany, a terminy zawsze zaktualizowane.

Zapraszamy do zapisania się też do naszego newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi  nowościami.

 

 

 

Gdzie można kupić ofertę

 

Oferta Prestige Tours jest dostępna w sprzedaży zarówno poprzez stronę www jaki i w biurach stacjonarnych  u blisko 1200 agentów turystycznych w każdym zakątku Polski.

 

 

 

Katalog ofert

 

 

Pełną ofertę Prestige Tours można również zobaczyć trzymając w ręce drukowany katalog.
Wydanie 2019/2020 jest już naszym X wydaniem, który można bezpłatnie zamówić na swój adres domowy.

 

 

 

 

Zarządzanie Jakością

 

Zazwyczaj jakość broni się sama, niemniej podczas naszych bardzo skomplikowanych imprez możemy odejść od doskonałości. Jak doskonale w branży turystycznej wiemy, zdarzają się klienci przesadnie roszczeniowi lub z definicji mniej zadowoleni, choć u nas są to bardzo rzadkie przypadki. Liczby w tym przypadku mają znaczenie. Rok 2019 zamknęliśmy liczbą reklamacji 0,32% obsłużonych klientów. To z pewnością jeden z rekordowych najniższych  współczynników reklamacji w Polsce.