Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej: +48 12 633 04 60

Zakazane i tajemnicze królestwo Mustang.... 
Dlaczego tajemnicze?  Dlaczego zakazane? Dlaczego własnie tam się wybieramy?
Mustang znany jest jako Ostatnie Zakazane Królestwo. Był on zamknięty dla obcokrajowców aż do października 1991. Ukryty jest w samym sercu Himalajów. Z uwagi na swoje odizolowanie od reszty świata znajdziemy tam autentyczność kultury mieszkańców gdzie ich tradycje mogą w nas  budzić czasami kontrowersje.
To wyprawa dla prawdziwych koneserów, którzy oczekują od wyjazdu nie tylko zmierzenia się  z potęgą Himalajów, ale i poznania tej cząstki świata, gdzie czas się zatrzymał.
14 dniowa wycieczka  "NEPAL z festiwalem Tiji w MUSTANGU" organizowana jest tylko 1 raz w roku z uwagi na odbywające się tam święto i być może będzie to  ostatni wyjazd tego typu. Już niedługo przez dolinę Mustangu  zostanie wybudowana droga co spowoduje, że niestety należy się spodziewać że autentyczność kultury mieszkańców zostanie bezpowrotnie stracona... 
Jest to zatem ostatni moment aby zobaczyć ten najbardziej odizolowany i najmniej poznany zakątek Himalajów.
Wejście do Królestwa Mustang jest kontrolowane i wymaga specjalnego zezwolenia.
Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać tysiącletnie klasztory buddyjskie, tajemnicze jaskinie, poznawać lokalnych mieszkańców i rozkoszować się malowniczymi widokami Himalajów.