Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej: +48 12 633 04 60

Szanowni Państwo, Drodzy Podróżnicy,

       Świat stanął w miejscu, a wraz z nim życie większości z nas chwilowo zamknęło się w miejscu zamieszkania. Branża turystyczna, a wraz z nią wszyscy kochający podróże, a więc Państwo, zostaliście tym szczególnie dotknięci.
       Oczywiście my działamy dalej, a czekając na lepsze czasy, zajmujemy się przenoszeniem zaplanowanych wypraw na inne terminy, a nawet opracowujemy nowe, jeszcze ciekawsze projekty podróżnicze.
      Nie wiemy, kiedy znów ruszymy na szlaki, ale ruszymy na pewno i mamy nadzieję, że Państwo ruszą z nami. Oczywiście wyjazdy do niektórych krajów można zorganizować samemu, zebrać grupę przyjaciół, rodzinę i zarezerwować podstawowe świadczenia. Należy jednak wówczas pamiętać o najważniejszym. Jeśli organizujecie wyjazd sami, nie jesteście chronieni na wypadek nagłego odwołania lotów, epidemii, wybuchów wulkanów, bankructwa hoteli lub nieuczciwych pośredników na miejscu. W przypadku zlecenia organizacji podróży polskiemu biuru, wszystkie Państwa pieniądze są chronione dwoma filarami gwarancji finansowych i wszystkie pieniądze będą odzyskane nawet w ekstremalnej sytuacji upadku biura. W przypadku samodzielnej organizacji podróży nic nas nie chroni i jak wiemy właśnie w dobie epidemii wiele osób boleśnie się o tym przekonało.
     Państwa zaliczki wpłacone do biura na poczet przyszłych, nawet odległych wyjazdów, były w znacznej części wysyłane do kontrahentów i hoteli na całym świecie. W momencie tak wielkiego zawirowania gospodarczego i finansowego nie jest możliwe ich szybkie odzyskanie. Natomiast w niektórych przypadkach uda się je wykorzystać na inne, często odległe terminy.
     Dzięki ostatniej ustawie antykryzysowej zyskaliśmy czas, by zająć się organizacją biznesu w czasach po epidemicznych, co umożliwi Państwu w przyszłości wyjazd, a jednocześnie uratuje wiele miejsc pracy.
    Dla nas podróże nie są tylko sposobem na biznes, to prawdziwa pasja i styl życia, który chwilowo musi być zamrożony.
    Ze wszystkimi z Was czujemy się związani emocjonalnie.Niezwykle cieszyły nas szczęśliwe powroty i zachwyty wyjazdami, a krytykę, która zdarzała się rzadko braliśmy sobie do serca, aby poprawiać jakość wycieczek.
   W tych dziwnych czasach, zwracamy się do Państwa, aby nie rezygnować z marzeń i planów podróżniczych i już myśleć o poznawaniu świata w roku 2021.
A gdy nasz już zaplanowany wyjazd nie będzie mógł dojść do skutku, nie rezygnujmy z niego, tylko zmieńmy jego termin na odleglejszy.
Dobrze mieć w perspektywie piękne plany, nie pozbywajmy się ich.

                                    Zespół Prestige Tours, Kraków