Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej: +48 12 633 04 60

Miło nam poinformować, że jako  godny zaufania partner otrzymaliśmy nową gwarancję ubezpieczeniową na rok 2020/2021 dla naszego biura wydaną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Mimo że miniony rok 2020 nie należał do udanych podróżniczo, czasu nie marnowaliśmy, a wręcz przeciwnie wykorzystaliśmy go na tworzenie jeszcze lepszej oferty na przyszłe wyjazdy dla naszej ciągle rosnącej  grupy Podróżników.
Dostosowując się do nowych potrzeb rynku wprowadziliśmy nowe programy wyjazdów, nowe kraje, a w programach już istniejących dodaliśmy nowe ciekawe miejsca, które warto odkryć razem z nami. 

Już teraz widzimy, że nasze działania  spotkały się dużym zainteresowaniem.
Mimo wielu przeciwności  cały czas realizujemy wyjazdy w miejsca, gdzie podróż jest bezpieczna i bez konieczności odbycia kwarantanny.

Oczywiście są to dużo mniejsze liczby niż przed pandemią, ale pozwala nam to z optymizmem spojrzeć na najbliższe miesiące.

Jako touroperator od 15 lat nieprzerwanie się rozwijamy i tym samym z roku na rok odnawiamy naszą gwarancję ubezpieczeniową, aby zapewnić Państwu spokojne i bezpieczne wyjazdy.

Nasza nowa gwarancja ubezpieczeniowa  ważna jest do 17 września 2021 

Dodatkowo przypominamy, iż od każdej osoby odprowadzamy składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny który jest drugim, uzupełniającym filarem bezpieczeństwa.