Wycieczki objazdowe Azja


TERMINY CENA/OS PAKIET DEWIZOWY
{{offer.trp_depDate}}-{{offer.trp_rDesDate}} ({{offer.trp_durationReal}} dni) {{offer.pricePerAdt}} {{offer.base_totalPriceCurr}} {{offer.packageExchange}} Rezerwuj Zapytaj o bilet lotniczy Zapytaj o szczegóły
Zapytaj o inne terminy Drukuj ofertę

Cena wycieczki dla 3 osób i więcej kalkulowana jest indywidualnie. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego podając dodatkowe dane. Nie znaleziono terminów.

Główne atrakcje wycieczki objazdowej

Hongkong – tradycja i nowoczesność 
Makau – portugalska przeszłość i kasyna 
Okolice Banaue – perła na liście UNESCO 
Wulkan Pinatubo 
Rzeka Podziemna Puerto Princesa – nowy cud świata 
Rajskie plaże wyspy Palawan 
Manila potężna metropolia

O wycieczce objazdowej FILIPINY HONGKONG MAKAU - 16 dni

Byłe kolonie na terytorium Chin oraz wyspiarskie Filipiny to bardzo ciekawa propozycja. Jest to wyprawa dla każdego, kto chce połączyć poznawanie niezwykłego Hongkongu i Makau z ciepłym wyspiarskim krajem. Tropikalne Filipiny, a szczególnie rajskie plaże wyspy Palawan kuszą kąpielami i relaksem. Przekonamy się jednak, że Filipiny oferują znacznie więcej, niż białe plaże, które zobaczymy w najlepszym wydaniu na wyspie Palawan. Znajdziemy się też w najciekawszej, północnej części wyspy Luzon. Aby nie tracić czasu, większe odległości pokonujemy samolotami, a część trasy na wyspie Luzon przejeżdżamy lądem, co daje możliwość poznania kraju. Z prawdziwą satysfakcją zapraszamy na tę interesującą wycieczkę w znane nam już dobrze miejsca.

 

1 WYLOT Z WARSZAWY LUB Z KRAKOWA

Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie lub na lotnisku w Krakowie dwie godziny przed odlotem. Szczegółowa informacja o zbiórce i godzinie odlotu jest podana w informatorze, który otrzymuje każdy uczestnik wycieczki. Wylot do Hongkongu. 

 

2 HONGKONG

Przylot do Hongkongu. Po przyjeździe do hotelu położonym w centrum miasta i odpoczynku spacer, po tętniącej życiem centralnej dzielnicy Kowloon. Od mieniących się światłami neonów, sklepów i restauracji można dostać zawrotów głowy.

 

3 HONGKONG

Zwiedzanie byłej kolonii brytyjskiej – przejazd na wyspę Hong Kong, część miasta z ultranowoczesnymi drapaczami chmur. Ze szczytu wzgórza Victoria podziwiamy panoramę na niesamowite wieżowce. Przejazd w kierunku południa wyspy. Spacer po zabytkowym porcie, nad zatoką Aberdeen -  obserwacja dżonek i pozostałości tradycyjnego życia na wodzie. Wizyta w świątyni Wong Tai Sin, jednej z najpopularniejszych świątyń w mieście. Jest to słynne miejsce kultu dla wyznawców trzech religii- taoizmu, buddyzmu i konfucjanizmu. Hongkong na każdym kroku zachwyca – nowoczesność splata się tutaj z tradycją. Nocleg w Hongkongu.

 

4 HONGKONG LUB MAKAU

Dzień czasu wolnego w Hongkongu. Dla chętnych wycieczka (dodatkowo płatna – szczegóły w Informatorze Wyjazdowym) z polskim pilotem wodolotem do Makau – byłej kolonii portugalskiej kolonii. Spacer po portugalskiej starówce. Zobaczymy tu m.in. ruiny katedry św. Pawła oraz słynny Plac Senacki - Largo do Sanado. Stare miasto zostało  wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ale Makau jest teraz najbardziej znane ze swoich zbudowanych z olbrzymim rozmachem kasyn i odwiedzimy co najmniej jedno z nich. Powrót wodolotem do Hongkongu i przejazd do hotelu.

 

5 WULKAN PINATUBO

Przejazd na położone na sztucznej wyspie nowoczesne lotnisko i lot na Filipiny, wyspiarskie państwo, które jest jedynym krajem azjatyckim,  w którym katolicy stanowią większość.  Lądowanie na wyspie Luzon, najważniejszej wyspie kraju. Z lotniska przejazd do miejscowości Bacolor, jest tu m.in kościół, który został częściowo zasypany podczas erupcji Mt. Pinatubo, jednego z najgroźniejszych wulkanów na świecie. Oglądamy zachowane do dzisiaj ślady zniszczeń, a sam wulkan widoczny jest jak na dłoni. W okolicy Pinatubo mieszkają też pradawni mieszkańcy Luzonu, będziemy mieć okazję do zobaczenia ich wioski. Podróż przez Luzon do Baguio, ruchliwego miasta położonego w górach z fantastycznym, rześkim klimatem.

 

6 SAGADA

Podróż przez góry do miejscowości Sagada. Zwiedzanie okolicy. Atrakcją są wodospady, piękne jaskinie i ciekawostki kulturowe. Niezwykłe są wiszące na skałach trumny, tak okoliczni mieszkańcy chowają swoich zmarłych. Nocleg w Sagada.

 

7 BANAUE

Dalsze zwiedzanie okolicy i podróż w kierunku Banaue, jednej z największych atrakcji kraju, która często jest określana, jako „ósmy cud świata”. Okolica Banaue to piękne zielone góry, ciekawe wioski, ale największą atrakcją są wykute w górach ryżowe tarasy, które mają już ponad dwa tysiące lat. Ze względu na swą niezwykłość Banaue zostało wpisane na listę UNESCO. Okolicę zamieszkuje plemię Ifugao, do dzisiaj zajmujący się utrzymaniem tarasów. Jeszcze tego samego dnia udamy się na jeden z punktów widokowych. Nocleg w Banaue.

 

8 BANAUE

Wycieczka na najpiękniejsze tarasy i do najciekawszych wiosek. Wąską i krętą drogą musimy dostać się na przełęcz górską, by zjechać do jednej z wiosek. Spacer po wiosce, przyjaznej i egzotycznej. Osoby, które nie mają lęku wysokości zachęcamy do spaceru po starożytnych murach tarasów, sceneria jest niezwykła. Wioski otoczone są bujną, tropikalną roślinnością. Dalszy przejazd przez Luzon i nocleg po drodze.

 

9 LOT NA PALAWAN

Rano wylot z przesiadką do Puerto Princesa na wyspie Palawan. Wyspa jest rajem dla miłośników przyrody, dzikich plaż i snorkelingu. Nocleg w okolicy Puerto Princessa.

 

10 PARK NARODOWY RZEKI PODZIEMNEJ

Przejazd do dużej atrakcji wyspy -  Parku Narodowego Rzeki Podziemnej Puerto Princesa. Park znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.  Rejs małymi łodziami podziemną rzeką. Miejsce to w 2011 roku zostało ogłoszone nowym cudem świata. Po rejsie rzeką podziemną przejazd na pobliską plażę i piknik. Powrót na nocleg.

 

11 PALAWAN

Przejazd na północ wyspy Palawan do rejonu El Nido znanego z przepięknych formacji skalnych, małych wysepek i najpiękniejszych plaż świata. Będziemy mieć czas, by położyć się na białym piasku i zanurzyć się w ciepłych wodach. Nocleg w hotelu nad morzem.

12 -13 PLAŻE PALAWANU

Czas na plażowanie, wycieczki morskie i odpoczynek w bajkowym, tropikalnym świecie. Wspaniałe warunki do pływania i nurkowania na rafie koralowej. Tutaj, w cieniu palm kokosowych znajdziemy się na moment w prawdziwym raju. Na życzenie nasz pilot zorganizuje dodatkową wycieczkę. Szczególnie popularne są wycieczki do pobliskich rajskich (i to rajskich bez cudzysłowu) wysp. Noclegi w hotelu nad morzem.

14 PRZELOT DO MANILI

Podróż do Puerto Princesa i wylot do Manili – pełnego kontrastów największego miasta kraju. Po dojeździe do hotelu nasz pilot z pewnością zaproponuje poznanie nocnego życia filipińskiej stolicy. Nocleg w Manili.

15 MANILA

Zwiedzanie Manili. Oglądamy Intramuros, zabytkową, kolonialną część miasta wybudowaną przez Hiszpanów. Dużo tu kościołów i zabytkowych kamienic. Udajemy się do bazyliki, gdzie przechowywana jest figura Czarnego Chrystusa. To bardzo ważne miejsce dla religijnego społeczeństwa Filipińczyków. Objazd miasta – dzielnica biznesu Makati oraz nadbrzeżna Ermita. Powrót do hotelu.

16 WYLOT DO POLSKI

W nocy lub rano wylot z Manili. Przylot do Warszawy lub Krakowa.

Wycieczka objazdowa FILIPINY HONGKONG MAKAU - 16 dni cena

     

TERMINY CENA PAKIET DEWIZOWY
     
 23.11 - 08.12.2019

3990 USD

3352 USD (zniżka 16%)

650 USD
15.02 - 01.03.2020

3990 USD

3352 USD (zniżka 16%)

 

650 USD

 

Możliwe inne terminy na zamówienie.

 

Ceny promocyjne stosowane są tylko w przypadku wczesnych rezerwacji. 
Liczba miejsc w promocyjnej cenie ograniczona.

I rata - 10% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu
II rata -  30% ceny wycieczki płatne 95 dni przed datą wyjazdu 
III rata -  płatność do 100% - 45 dni przed datą wyjazdu

Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

ZNIŻKI: 

4% ceny – dodatkowa zniżka dla Przyjaciół Biura (definicja Przyjaciela Biura jest zawarta w Uwagach o Podróżowaniu). Zniżki naliczane są od ceny podstawowej (poza pakietem dewizowym). Single bez dopłaty – w przypadku braku możliwości dokwaterowania i przy zapisie minimum 3 miesiące przed wycieczką. W związku z faktem, że wycieczki odbywają się regularnymi liniami lotniczymi (nie czarterowymi), najniższe ceny są dostępne wyłącznie w przypadku wczesnych zapisów. 

 

ŚWIADCZENIA:

Bilety lotnicze, minimum 20 kg bagażu nadawanego; koszty transportu (minibusy); wycieczki wg programu; wstępy do obiektów wymienionych w programie, śniadania w hotelach, kolacje i obiady w wybranych miejscach (łącznie 5 posiłków); noclegi (pokoje 2-osobowe) w hotelach  3* lub 4* (wg oceny biura), ubezpieczenie KL, NNW, bagaż; lokalni przewodnicy w wybranych miejscach; polski pilot. 

 

CENA NIE OBEJMUJE:

Obowiązkowego pakietu dewizowego 650 USD płatnego w krajach docelowych zawierającego część świadczeń (m.in. transport, bilety wstępu), ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, napojów do posiłków, zwyczajowych napiwków, dopłaty do pokoju 1-osobowego.

 

UWAGI:

Orientacyjna liczba uczestników - od 10 do 19 osób. Każdy uczestnik otrzymuje przed wyjazdem informator wyjazdowy ułatwiający przygotowanie się do wycieczki. Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Prosimy o sprawdzenie szczegółów przelotów w późniejszym terminie lub o kontakt z naszym biurem.

AKTUALNOŚCI

A może by tak Wielkanoc na MADAGASKARZE?

Dodano 18.06.2019
ZOBACZ

FESTIWAL ARIRANG W KOREI PÓŁNOCNEJ

Dodano 18.06.2019
ZOBACZ

PITCAIRN

Dodano 27.03.2019
ZOBACZ

Arabia Saudyjska

Dodano 27.03.2019
ZOBACZ

Laureat nagrody Odys 2018

Dodano 07.03.2019
ZOBACZ

ALGIERIA - Wyprawa dla Przyjaciół Biura

Dodano 18.01.2019
ZOBACZ

Zapraszamy do krainy białych niedźwiedzi

Dodano 27.11.2018
ZOBACZ

PRZYJACIELE BIURA WRÓCILI Z TYBETU

Dodano 19.11.2018
ZOBACZ

NIECHLUBNY REKORD LOTNISKA W KATOWICACH - PYRZOWICACH

Dodano 18.10.2018
ZOBACZ

Nowy program NEPAL EVEREST BASE CAMP

Dodano 27.09.2018
ZOBACZ

W poszukiwaniu najlepszych ofert i najciekawszych miejsc w Azji wybraliśmy się właśnie na Targi Turystyczne do Malezji

Dodano 14.09.2018
ZOBACZ

Nowa wycieczka na krańce świata: WYSPY ZACHODNIEGO PACYFIKU Termin: 05.03.2019

Dodano 21.06.2018
ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

Dodano 22.12.2016
Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek...
ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

Dodano 29.04.2016
ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

Dodano 12.01.2016
Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską...
ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

Dodano 28.10.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro...

ZOBACZ

Relacje z wycieczek

Z Tahiti na Bora Bora statkiem handlowym

... ZOBACZ

Turystyczny rejs na Półwysep Antarktyczny - Antarktyda oczami turysty

Nawet największa podróż musi się zacząć od pierwszego kroku.... ZOBACZ

Ayers Rock czyli Uluru

W ciągu ostatnich dwunastu lat miałem okazję być pod tym ogromnym... ZOBACZ

Targ Świetlistego Spokoju

- Czy chcesz ze mną zjeść potrawę o nazwie trzy krzyki myszy? - pyta... ZOBACZ

Luang Prabang - Laotańskie klimaty

Stoimy na szczycie wzgórza Phousi, które wyrasta w środku... ZOBACZ

KOLONIALNA FRANCJA

Wraz z udoskonaleniem nawigacji i żeglugi, w XV w. w morze wyruszyły... ZOBACZ

Goa - portugalskie klimaty w Indiach

Plaże na Goa mają piasek tak drobny, że pod stopami wydaje on odgłos... ZOBACZ

RAFTING NA ZAMBEZI

Angielski termin „rafting” na stale zagościł w naszym... ZOBACZ

Mekong i azjatycki kochanek

Miałam marzenie, aby jak francuska pisarka Marguerite Duras popłynąć... ZOBACZ

San Salvador – Dusza Brazylii

Podobno miasto San Salvador ma brazylijską duszę, której w... ZOBACZ

Manaus - amazońskie eldorado

Dla kogoś, kto wyobrażał sobie Amazonkę jako po prostu dużą rzekę,... ZOBACZ

Bhutan - Nowe puka do bram Kraju Smoka

Na przejściu granicznym między Bhutanem a Indiami, w miejscowości... ZOBACZ

Atacama - Wrota piekieł

San Pedro de Atacama. Jedno z najgorętszych miejsc na ziemi. Wyobrażam... ZOBACZ

Obrazki z Masai Mara

Obserwując z auta oddaloną zaledwie o parę metrów rodzinę... ZOBACZ

Madagaskar - pod osłoną nieba

Poruszanie się po Madagaskarze nie jest łatwe, ale wysiłek włożony w... ZOBACZ

Indie, Indie...

Truizmem jest pisać, że Indie to kraj kontrastów. Jednak tak jak... ZOBACZ

Podróże z plecakiem przez dziką Papuę-Nową Gwineę

Papua Nowa Gwinea rzuca podróżnikowi wiele wyzwań. Nie jest to kraj... ZOBACZ

Grillowanie na biegunie

Co jedliście, Panowie, dzień przed zdobyciem bieguna? M.Ch:... ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem w ACAPULCO - 12 dni

ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem na RIVIERA MAYA - 13 dni

ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem na RIVIERA MAYA - 16 dni

ZOBACZ

SHWEDAGON PAYA

ZOBACZ

WODOSPADY IGUAZU

Uznane 11.11.2011 za jeden z siedmiu cudów natury majestatyczne wodospady... ZOBACZ

Pocztówka z Galapagos

Uff, znów jesteśmy w domu. Zmęczeni, rzucamy bagaże, myślimy o... ZOBACZ

Tonące wyspy

Dopiero pod koniec ubiegłego wieku wiadomość o małym, niepodległym od... ZOBACZ

Moje goryle

Na każdym postoju czy noclegu rozmowy z przygodnymi nieznajomymi... ZOBACZ

Zmartwychwstanie w Salwadorze

Do Suchitoto – niewielkiego kolonialnego miasteczka, o którym... ZOBACZ

HUAORANI. Świat w odwrocie

Z Quito przylecieliśmy do położonej nad rzeką Napo, w sercu ekwadorskiej... ZOBACZ

Vilcabamba trzydzieści lat później

Vilcabamba to ostatnia stolica Inków, skąd w latach 1536–1572... ZOBACZ

U stóp himalajskich ośmiotysięczników

Himalaje można przemierzać także w pojedynkę, bez jazgotu tragarzy,... ZOBACZ

Piechotą na Machu Picchu

Znane są dwa sposoby dotarcia do ukrytego w Andach inkaskiego miasta... ZOBACZ

„Te, co skaczą i fruwają”, czyli niebezpieczne zwierzęta w podróży

         To nie będzie artykuł o... ZOBACZ

Hipotermia – nie tylko dla polarników

Hipotermia, czyli uogólnione wychłodzenie organizmu przytrafić się... ZOBACZ

MALARIA - fakty i mity

Malaria wciąż zbiera swoje żniwo, również wśród polskich... ZOBACZ

Bądź mądry przed szkodą, czyli przygotowanie zdrowotne do podróży

Nowa, śmiertelna choroba wirusowa na południu Afryki, epidemia... ZOBACZ

CHILE - ARGENTYNA - URUGWAJ

ZOBACZ