Wycieczki objazdowe Azja


TERMINY CENA/OS PAKIET DEWIZOWY
{{offer.trp_depDate}}-{{offer.trp_rDesDate}} ({{offer.trp_durationReal}} dni) {{offer.pricePerAdt}} {{offer.base_totalPriceCurr}} {{offer.packageExchange}} Rezerwuj Zapytaj o bilet lotniczy Zapytaj o szczegóły
Zapytaj o inne terminy Drukuj ofertę

Cena wycieczki dla 3 osób i więcej kalkulowana jest indywidualnie. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego podając dodatkowe dane. Nie znaleziono terminów.

Główne atrakcje wycieczki objazdowej

 

  • Kuala Lumpur - stolica Malezji
  • Małpy nosacze w Parku Narodowym Bako
  • Obserwacja orangutanów w dżungli
  • Wodospady w Parku Narodowym Lambir Hills
  • Jaskinie Parku Narodowego Niah Caves
  • Brunei - sułtanat na wyspie Borneo
  • Rejs po Parku Narodowym Rzeki Podziemnej - cud świata z listy UNESCO
  • Przejrzyste wody pełne pięknych raf koralowych
  • Bajkowe plaże Palawanu
  • Manila - stolica Filipin

 

O wycieczce objazdowej BRUNEI BORNEO (MALEZJA) FILIPINY - 17 DNI

W programie tym połączyliśmy w jedną wycieczkę znane nam od kilkunastu laty wyspy: Borneo, Luzon i Palawan. W malezyjskiej części Borneo podziwiamy wspaniałą przyrodę parków narodowych, wspaniałą dżunglę, będziemy mieć okazję do obserwacji żyjących na wolności orangutanów. Atrakcją wyspy są spotkania z potomkami łowców głów i liczne ciekawostki etnograficzne. Na Borneo zwiedzamy też państwo Brunei, którego niepodzielny władca należy do najbogatszych ludzi świata. Na wyspiarskich Filipinach głównym celem jest zwiedzanie wyspy Palawan, którą bez wahania zaliczamy do najpiękniejszych miejsc świata i każdy po wyprawie przyzna nam rację. Wycieczka w porównaniu z innymi naszymi wyjazdami nie jest zbyt intensywna, przewidujemy pobyty na plażach, czas na kąpiel, nurkowanie i wspaniałe jedzenie. We wszystkich miejscach zachowujemy zadowalający komfort noclegów i warunków podróżowania.

Dzień 1 WYLOT Z POLSKI

Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie i wylot z przesiadką do Kuala Lumpur, stolicy Malezji.

Dzień 2 PRZYLOT DO KUALA LUMPUR

Przylot do Kuala Lumpur. Dla chętnych opcjonalne zwiedzanie miasta (nie ujęte w cenie, szczegóły w informatorze wyjazdowym). Nocleg w Kuala Lumpur.

Dzień 3 KUCHING

Rano czas wolny w Kuala Lumpur. Przejazd na lotnisko i lot do Kuching, stolicy prowincji Sarawak na wyspie Borneo. Spacer po Kuching i kolacja powitalna. Nocleg w hotelu.

Dzień 4 PARK NARODOWY BAKO

Wycieczka do Parku Narodowego Bako. Park obejmuje nadmorski, dziki obszar między ujściami rzek. Wzdłuż wybrzeża ciągną się skaliste przylądki i bezludne plaże. Czeka nas rejs małą łodzią motorową i spacery pięknymi, wytyczonymi szlakami. Emocji dostarczy poszukiwanie nosaczy, endemicznych małp o charakterystycznym wyglądzie. Szansa ujrzenia i sfotografowania nosacza jest w tym rejonie bardzo duża. Nocleg w Kuching.

Dzień 5 OBSERWACJA ORANGUTANÓW

Przejazd do dżungli, gdzie żyją orangutany – największe naczelne poza gorylami. Te wspaniałe i zagrożone wyginięciem zwierzęta utrzymywane są w stanie półdzikim, dokarmianie służy prowadzeniu badań i umożliwieniu zobaczenia zwierząt przez turystów. Nie jest to ogród zoologiczny i nie ma stuprocentowej gwarancji obserwacji orangutanów, choć szansa ich zobaczenia jest bardzo duża. Następnie odwiedzimy wioskę będącą swoistym żywym skansenem. Mieszkają tu potomkowie łowców głów, co udowadniają wystawiając na widok czaszkę wroga sprzed lat. Nocleg w Kuching.

Dzień 6 MIRI I PARK NARODOWY LAMBIR HILLS

Przejazd na lotnisko i lot do Miri. Wyjazd do położonego nieopodal miasta Parku Narodowego Lambir Hills. Spacer pośród imponująco wysokich drzew i malowniczych wodospadów. Kolacja. Nocleg w Miri lub w okolicy.

Dzień 7 PARK NARODOWY NIAH CAVES

Wycieczka do Parku Narodowego Niah Caves, Zwiedzanie jaskiń. Wejście do największej z jaskiń, która ma około 60 m wysokości i 250 m szerokości. Jaskinie Niah znane są także z powodu odkrytych tu śladów obecności człowieka sprzed ponad 40 tys. lat. Można też podziwiać tam malowidła ścienne wykonane przed tysiącami lat przez naszych przodków. Po południu przez pobliską granicę i wjazd do Brunei, niewielkiego Państwa zajmującego niewielką część  Borneo. Nocleg w Brunei.

Dzień 8 BRUNEI

Zwiedzanie kraju, m.in. Kampong Ayer (Wioski Wodnej), położonej nad rzeką Brunei. Podziwiamy również wybudowany przez sułtana meczet i spacerujemy po centrum miasta. Dzięki zasobom ropy naftowej Brunei jest oazą dobrobytu i spokoju. Wieczorem wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko i lot do Manili. Przylot do Manili na Filipinach w nocy. Przejazd do hotelu i nocleg.

Dzień 9 LOT NA PALAWAN

Rano wylot z przesiadką do Puerto Princesa na wyspie Palawan. Wyspa jest rajem dla miłośników przyrody, dzikich plaż i snorkelingu. Po południu podróż do środkowej części wyspy na jej zachodnie wybrzeże w rejon Sabang. Dojazd do hotelu położonego przy plaży, gdzie rozpoczniemy wypoczynek.

Dzień 10-11 WYPOCZYNEK I PARK NARODOWY RZEKI PODZIEMNEJ

Wypoczynek na plażach Palawanu w hotelu przy plaży. Czas na pływanie i nurkowanie. Podczas pobytu kilkugodzinna wycieczka do wielkiej atrakcji wyspy - Parku Narodowego Rzeki Podziemnej. Park znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Rejs małymi łodziami podziemną rzeką. Miejsce to w 2011 roku zostało ogłoszone nowym cudem świata. Noclegi w hotelu przy plaży.

Dzień 12 PODRÓŻ DO EL NIDO

Do południa wypoczynek. Dość długi przejazd na północ wyspy Palawan do rejonu El Nido. Kolacja. Nocleg w północnej części wyspy.

Dzień 13 EL NIDO

Wycieczka morska między pięknymi skałami, wysepkami i ocienionymi palmami zatokami. Wspaniałe warunki do pływania i nurkowania na rafie koralowej. Tutaj znajdziemy się na kilka godzin w jednym z najcudowniejszych miejsc Ziemi. Widzimy strome skały schodzące wprost do błękitnego morza Czas na plażowanie. Lunch podczas wycieczki. Powrót na nocleg.

Dzień 14 EL NIDO

Kolejna wycieczka przyniesie nową dozę cudownych, bajkowych widoków. Tym razem popłyniemy w rejon wysepki Miniloc, aby zobaczyć takie miejsca, jak Sekretna Laguna i wiele innych podobnie pięknych. Czas na opalanie się i pływanie w czystej wodzie pełnej barwnych ryb i koralowców. Lunch podczas wycieczki.  Powrót na nocleg.

Dzień 15 LOT DO MANILI

Przejazd na lotnisko. Lot do Manili, pełnego kontrastów największego miasta kraju. Wieczorem dla chętnych poznawanie nocnego życia filipińskiej stolicy. Nocleg w Manili.

Dzień 16 MANILA

Zwiedzanie miasta. Oglądamy Intramuros, zabytkową, kolonialną część miasta wybudowaną przez Hiszpanów. Dużo tu kościołów i zabytkowych kamienic. Udajemy się do bazyliki, gdzie przechowywana jest figura Czarnego Chrystusa. To bardzo ważne miejsce dla religijnego społeczeństwa Filipińczyków. Objazd miasta – dzielnica biznesu Makati oraz nadbrzeżna Ermita. Kolacja. Wieczorem przejazd na lotnisko i wylot do Polski.

Dzień 17 PRZYLOT DO POLSKI

Przylot do Warszawy na lotnisko Chopina.

Wycieczka objazdowa BRUNEI BORNEO (MALEZJA) FILIPINY - 17 DNI cena

TERMIN CENA      PAKIET DEWIZOWY  
       

   14.03 - 30.03.2020    

3994 USD

3794 USD (zniżka 5%)

650 USD  
 

08.08 - 24.08.2020

3994 USD

3694 USD (zniżka 10%)

650 USD  

13.02 - 01.03.2021

3994 USD

3694 USD (zniżka 10%)

650 USD  

Możliwe inne terminy na zamówienie.

Ceny promocyjne stosowane są tylko w przypadku wczesnych rezerwacji. 
Liczba miejsc w promocyjnej cenie ograniczona.

I rata - 10% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu
II rata -  30% ceny wycieczki płatne 95 dni przed datą wyjazdu 
III rata -  płatność do 100% - 45 dni przed datą wyjazdu

Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

ZNIŻKI

4% ceny – dodatkowa zniżka dla Przyjaciół Biura (definicja Przyjaciela Biura jest zawarta w Uwagach o Podróżowaniu).
Single bez dopłaty – w przypadku braku możliwości dokwaterowania i przy zapisie minimum 3 miesiące przed wycieczką.
Bezkosztowa anulacja lub zamiana nazwiska -  najpóźniej 6 miesięcy przed rozpoczęciem wycieczki.
Zniżki naliczane są od ceny podstawowej (poza pakietem dewizowym).


ŚWIADCZENIA

Bilety lotnicze, podatki i opłaty lotniskowe (poza ewentualnymi indywidualnymi opłatami wylotowymi wg aktualnej stawki – ok. 30 USD/os), minimum 20kg bagażu nadawanego/os., rejsy wg. programu, wszelkie koszty transportu drogowego wg programu, śniadania w hotelach, pozostałe wyżywienie wyszczególnione w programie (2 obiady, 4 kolacje), noclegi w hotelach 3* i 4* (pokoje 2 osobowe z łazienką), opłaty za wstępy do parków narodowych i obiektów wymienionych w programie, ubezpieczenie KL, NNW, bagaż; lokalni przewodnicy, polski pilot wycieczki na całej trasie.


CENA NIE OBEJMUJE

Obowiązkowego pakietu dewizowego 650 USD płatnego w krajach docelowych zawierającego część świadczeń, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, napojów i posiłków wg indywidualnych potrzeb, zwyczajowych napiwków, dopłaty do pokoju 1-osobowego.

UWAGI

Orientacyjna liczba uczestników - około 15. Każdy uczestnik otrzymuje przed wyjazdem informator przedwyjazdowy ułatwiający przygotowanie się do wycieczki. Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Nie ma obowiązkowych szczepień. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Prosimy o sprawdzenie szczegółów przelotów w późniejszym terminie lub o kontakt z naszym biurem.

AKTUALNOŚCI

Sprawdź jaka część świata już zobaczyłeś.

Dodano 09.01.2020 Czy chcecie sprawdzić ile krajów świata już zobaczyliście? ZOBACZ

Co nas czeka w pierwszych miesiącach Nowego Roku 2020?

Dodano 17.12.2019 Co nas czeka z początkiem nowego roku ? Do wyboru aż 11 programów... ZOBACZ

BON NA PODRÓŻ - idealny pomysł na prezent!

Dodano 10.12.2019 Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? VOUCHER WAKACYJNY TO... ZOBACZ

NOWY PROGRAM! USA

Dodano 14.11.2019 Już w sprzedaży nowy program USA - wschód i południe z rejsem na wyspy... ZOBACZ

Zobacz najnowsze audycje

Dodano 04.11.2019 Jacek Torbicz w audycji Radia Kraków PALCEM PO MAPIE opowiada o ... kliknij... ZOBACZ

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS - Zapraszamy do obejrzenia filmu z wyprawy PRESTIGE TOURS

Dodano 30.10.2019 Zapraszamy na wyjazd już 15 lutego 2020! Mnóstwo wrażeń, bliskie... ZOBACZ

SINGLE BEZ DOPŁATY - zobacz jak z tego skorzystać

Dodano 25.10.2019 Jadąc w pojedynkę możesz dołączyć do większości naszych wyjazdów bez... ZOBACZ

USA ZACHÓD - CZAS START!

Dodano 25.10.2019 Zobaczcie naszą subiektywną listę najpiękniejszych miejsc, które zachód... ZOBACZ

ZAPRASZAMY

Dodano 17.10.2019 World Travel Show to największe Targi Turystyczne w Polsce. Jak co roku... ZOBACZ

ANTARKTYDA- 15 dni z polskim opiekunem

Dodano 17.10.2019 wyruszamy już 04 lutego 2020 ! Ostatnie miejsca czekają! Tym razem z... ZOBACZ

JUŻ W SPRZEDAŻY - WYJAZDY NA SEZON 2020/2021

Dodano 26.09.2019 Zachęcamy do rezerwacji najnowszych ofert na WYJAZDY W SEZONIE 2020/2021!... ZOBACZ

KENIA TANZANIA - zobacz film z wyprawy

Dodano 19.09.2019 Zapraszamy na najbliższe potwierdzone wyprawy w październiku oraz w... ZOBACZ

100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY

Dodano 26.08.2019 Teraz dokonując rezerwacji otrzymujecie Państwo 100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ... ZOBACZ

ZATAŃCZ SAMBĘ NA KARNAWALE W RIO DE JANEIRO

Dodano 23.08.2019 Zostało tylko kilka ostatnich miejsc! Dołącz do oszałamiającej parady... ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

Dodano 22.08.2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro... ZOBACZ

NOWA, WYŻSZA GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA ROK 2019/2020

Dodano 16.08.2019 Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy nową gwarancję ubezpieczeniową... ZOBACZ

ARGENTYNA BRAZYLIA z Amazonią, Urugwajem i Paragwajem - 16 dni - wycieczka objazdowa

Dodano 01.07.2019 NOWY TERMIN 11 - 26 lipiec 2020 ! ZOBACZ

ARABIA SAUDYJSKA Z "SAUDYJSKĄ PETRĄ" - JUŻ DOSTĘPNA!

Dodano 28.06.2019 ZOBACZ

A może Wielkanoc 2020 na MADAGASKARZE

Dodano 27.06.2019 ZOBACZ

PITCAIRN

Dodano 27.03.2019 ZOBACZ

Arabia Saudyjska

Dodano 27.03.2019 ZOBACZ

Laureat nagrody Odys 2018

Dodano 07.03.2019 ZOBACZ

ALGIERIA - Wyprawa dla Przyjaciół Biura

Dodano 18.01.2019 ZOBACZ

Zapraszamy do krainy białych niedźwiedzi

Dodano 27.11.2018 ZOBACZ

PRZYJACIELE BIURA WRÓCILI Z TYBETU

Dodano 19.11.2018 ZOBACZ

NIECHLUBNY REKORD LOTNISKA W KATOWICACH - PYRZOWICACH

Dodano 18.10.2018 ZOBACZ

Nowy program NEPAL EVEREST BASE CAMP

Dodano 27.09.2018 ZOBACZ

W poszukiwaniu najlepszych ofert i najciekawszych miejsc w Azji wybraliśmy się właśnie na Targi Turystyczne do Malezji

Dodano 14.09.2018 ZOBACZ

Nowa wycieczka na krańce świata: WYSPY ZACHODNIEGO PACYFIKU Termin: 05.03.2019

Dodano 21.06.2018 ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

Dodano 22.12.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek... ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

Dodano 29.04.2016 ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

Dodano 12.01.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską... ZOBACZ

Relacje z wycieczek

Z Tahiti na Bora Bora statkiem handlowym

... ZOBACZ

Turystyczny rejs na Półwysep Antarktyczny - Antarktyda oczami turysty

Nawet największa podróż musi się zacząć od pierwszego kroku.... ZOBACZ

Ayers Rock czyli Uluru

W ciągu ostatnich dwunastu lat miałem okazję być pod tym ogromnym... ZOBACZ

Targ Świetlistego Spokoju

- Czy chcesz ze mną zjeść potrawę o nazwie trzy krzyki myszy? - pyta... ZOBACZ

Luang Prabang - Laotańskie klimaty

Stoimy na szczycie wzgórza Phousi, które wyrasta w środku... ZOBACZ

KOLONIALNA FRANCJA

Wraz z udoskonaleniem nawigacji i żeglugi, w XV w. w morze wyruszyły... ZOBACZ

Goa - portugalskie klimaty w Indiach

Plaże na Goa mają piasek tak drobny, że pod stopami wydaje on odgłos... ZOBACZ

RAFTING NA ZAMBEZI

Angielski termin „rafting” na stale zagościł w naszym... ZOBACZ

Mekong i azjatycki kochanek

Miałam marzenie, aby jak francuska pisarka Marguerite Duras popłynąć... ZOBACZ

San Salvador – Dusza Brazylii

Podobno miasto San Salvador ma brazylijską duszę, której w... ZOBACZ

Manaus - amazońskie eldorado

Dla kogoś, kto wyobrażał sobie Amazonkę jako po prostu dużą rzekę,... ZOBACZ

Bhutan - Nowe puka do bram Kraju Smoka

Na przejściu granicznym między Bhutanem a Indiami, w miejscowości... ZOBACZ

Atacama - Wrota piekieł

San Pedro de Atacama. Jedno z najgorętszych miejsc na ziemi. Wyobrażam... ZOBACZ

Obrazki z Masai Mara

Obserwując z auta oddaloną zaledwie o parę metrów rodzinę... ZOBACZ

Madagaskar - pod osłoną nieba

Poruszanie się po Madagaskarze nie jest łatwe, ale wysiłek włożony w... ZOBACZ

Indie, Indie...

Truizmem jest pisać, że Indie to kraj kontrastów. Jednak tak jak... ZOBACZ

Podróże z plecakiem przez dziką Papuę-Nową Gwineę

Papua Nowa Gwinea rzuca podróżnikowi wiele wyzwań. Nie jest to kraj... ZOBACZ

Grillowanie na biegunie

Co jedliście, Panowie, dzień przed zdobyciem bieguna? M.Ch:... ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem w ACAPULCO - 12 dni

ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem na RIVIERA MAYA - 13 dni

ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem na RIVIERA MAYA - 16 dni

ZOBACZ

SHWEDAGON PAYA

ZOBACZ

WODOSPADY IGUAZU

Uznane 11.11.2011 za jeden z siedmiu cudów natury majestatyczne wodospady... ZOBACZ

Pocztówka z Galapagos

Uff, znów jesteśmy w domu. Zmęczeni, rzucamy bagaże, myślimy o... ZOBACZ

Tonące wyspy

Dopiero pod koniec ubiegłego wieku wiadomość o małym, niepodległym od... ZOBACZ

Moje goryle

Na każdym postoju czy noclegu rozmowy z przygodnymi nieznajomymi... ZOBACZ

Zmartwychwstanie w Salwadorze

Do Suchitoto – niewielkiego kolonialnego miasteczka, o którym... ZOBACZ

HUAORANI. Świat w odwrocie

Z Quito przylecieliśmy do położonej nad rzeką Napo, w sercu ekwadorskiej... ZOBACZ

Vilcabamba trzydzieści lat później

Vilcabamba to ostatnia stolica Inków, skąd w latach 1536–1572... ZOBACZ

U stóp himalajskich ośmiotysięczników

Himalaje można przemierzać także w pojedynkę, bez jazgotu tragarzy,... ZOBACZ

Piechotą na Machu Picchu

Znane są dwa sposoby dotarcia do ukrytego w Andach inkaskiego miasta... ZOBACZ

„Te, co skaczą i fruwają”, czyli niebezpieczne zwierzęta w podróży

         To nie będzie artykuł o... ZOBACZ

Hipotermia – nie tylko dla polarników

Hipotermia, czyli uogólnione wychłodzenie organizmu przytrafić się... ZOBACZ

MALARIA - fakty i mity

Malaria wciąż zbiera swoje żniwo, również wśród polskich... ZOBACZ

Bądź mądry przed szkodą, czyli przygotowanie zdrowotne do podróży

Nowa, śmiertelna choroba wirusowa na południu Afryki, epidemia... ZOBACZ

CHILE - ARGENTYNA - URUGWAJ

ZOBACZ