SALETA FIT CAMP W TAJLANDII

 • Dla zdrowia
 • Dla kondycji
 • Dla kobiet
 • Dla mężczyzn
 • Dla siebie
 • Czy chcesz przestać czuć się znużony, chcesz mieć więcej energii?
 • Czy chcesz wyzwolić w sobie siłę duchową pozwalającą na przezwyciężanie swoich słabości?
 • Czy chcesz podobać się sobie i innym?
 • Czy chcesz przeżyć dni po których poczujesz siłę, moc i spokój?
 • Czy chcesz poczuć się zdrowo i młodo?
 • Czy chcesz by Twe ciało było Tobie posłuszne i silne?
 • Czy chcesz fizyczne i psychiczne oczyścić swój organizm?
 • A może chcesz, by Twe ciało stawało się doskonałą bronią?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, nie zastanawiaj się dłużej i weź udział w unikatowym programie SALETA FIT CAMP.

Trzy lata temu przyjechałem na Samui przetrwać zimę i potrenować muaythai – tajski boks. I znalazłem swoje miejsce na ziemi. Dzisiaj tutaj mieszkam i cieszę się życiem każdego dnia. Wspaniały klimat, pyszne i zdrowe jedzenie, brak ciśnienia i pogoni za pieniędzmi, wokół pozytywnie myślący ludzie i wymarzone warunki do treningu. Idealne miejsce dla każdego, kto doszedł do wniosku, że czas zwolnić i zrobić coś dla siebie. Nawet krótki pobyt tutaj potrafi zmienić nasze nastawienie do życia na długie miesiące. Jeśli uważasz, że powinieneś popracować nad swoim zdrowiem, kondycją i sylwetką - serdecznie zapraszam. Wakacje są najlepszym momentem na takie zmiany. Wolna głowa pozwoli Ci szybciej złapać rytm treningowy, a szybkie efekty sprawią satysfakcję. Jest duża szansa, iż po powrocie z wakacji będziesz dalej prawidłowo się odżywiał i trenował. Pomogę dobrać Ci odpowiedni trening, dostosowany do Twojego wieku i kondycji. Muaythai, boks, crossfit, siłownia, kardio, joga – to wszystko pomoże nam w osiągnięciu efektu.
Do zobaczenia na Samui.

W życiu przychodzi taki moment, które dzieli je na dwa okresy – przed i po. Po takim zdarzeniu nie wyobrażamy sobie już powrotu do przeszłości. Zastanawiamy się, jak mogliśmy żyć wcześniej. Dla wielu z nas takim przeżyciem będzie SALETA FIT CAMP. Wyzwolimy swoją siłę, będziemy zdrowsi, szczuplejsi, mocniejsi, a co najważniejsze szczęśliwsi. I nie są to hasła reklamowe, to nowa rzeczywistość, która zapuka do naszych drzwi, niczym od dawna oczekiwany i wytęskniony gość. Nie zamykajmy drzwi przed szczęściem, zdrowiem i mocą, która w nas tkwi i tylko powinniśmy ją wyzwolić. SALETA FIT CAMP to oferta dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. To oferta dla ludzi wiedzących jak dobrze spędzić swój cenny czas. Nasz starannie dobrany program żywieniowo – treningowy pozwoli Wam osiągnąć formę, o jakiej nawet nie marzyliście.

GDZIE?

Pojedziecie do Tajlandii na wyspę Ko Samui. To kawałek prawdziwego raju na ziemi. Znajdziemy tu zarówno spokojne zatoki z piaszczystymi plażami ocienionymi palmami kokosowymi, jak i miejsca pełne ludzi oraz typowe dla Tajlandii rozrywki. To oczywiście też raj kulinarny, z łatwością wprowadzimy w życie właściwą dla nas dietę. Ko Samui to idealna sceneria do pracy nad swym organizmem, sprawnością, zdrowiem i hartem ducha.

KIEDY?

Ko Samui leży w południowej części Tajlandii i sezon większych opadów deszczu kształtuje się inaczej, niż w Bangkoku i północnej części kraju. Najwięcej opadów notuje się od października do grudnia, a najmniej od lutego do kwietnia. Temperatura w ciągu całego roku jest wysoka i wynosi od 24 do 33 stopni C. SALETA FIT CAMPproponujemy w wielu terminach w ciągu całego roku. Sprawdzajcie dostępność terminów na naszych stronach internetowych.

Z KIM?

Możesz przyjechać ze znajomymi, rodziną lub samotnie. Na miejscu poznasz ludzi, którzy szczegółowo zaplanują Twój trening i zajmą się dosłownie wszystkim. Przemysław Saleta osobiście dopilnuje, by wszystko zostało należycie przygotowane na Twój pobyt.

Wybierz formę treningu

FIT LIGHT

saleta fit camp fit light

FIT INTENSIVE

saleta fit camp fit intensive

MuayThai DLA POCZĄTKUJĄCYCH

saleta fit camp muay thay dla początkujących

MuayThai DLA ZAAWANSOWANYCH

saleta fit camp muay thay dla zaawansowanych

SŁOWNICZEK

TRENING CARDIO

Zwany jest też treningiem tlenowym lub wytrzymałościowym. Jest to forma ćwiczeń mająca na celu poprawę wydolności serca. Polecana jest wszystkim osobom, bez względu na wiek czy poziom wydolności fizycznej. Trening cardio jest najbardziej polecanym rodzajem aktywności dla osób chcących schudnąć, zbawiennie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

DETOX

Jednym z głównych założeń naszego programu jest oczyszczenie organizmu. Do tego celu używamy nasze 100-procentowe naturalne mieszanki detox opracowane przez międzynarodowy zespół naturopatów i dietetyków. Nasze mieszanki detox łączą leczniczych działanie tajskich ziół i roślin, które dają naszym organizmom potrójne działanie.

 • - Mają odżywić ciało i umysł
 • - Mają chronić Twoje ciało przed utlenianiem się szkodliwych substancji i uwolnić je od toksyn
 • - Mają przyspieszyć uwalnianie się toksyn z organizmu.
Nasz Program Detox wspiera i wzmacnia naturalne drogi detoksykacji organizmu, aby wyczyścić toksyny na głębokim poziomie komórkowym, wypłukując je z organizmu. Zapewnia również wysoki poziom przeciwutleniaczy, aby zminimalizować wszelkie nieprzyjemne reakcje na usuwanie toksyn. Nasz program Detox skierowany jest do tych, którzy często czują się zmęczeni i brakuje im energii. Nasz Detox pomaga zresetować ciało i umysł i przywrócić Wam maksymalne funkcje organizmu. Po zakończeniu programu wróci Wam pragnienie życia i blask w oczach. Oprócz fizycznych korzyści płynących z ćwiczeń fizycznych, wody i odpoczynku, możecie oczekiwać, że będziecie gotowi spojrzeć na świat z większym entuzjazmem i poczuciem humoru. Możesz również spodziewać się zdrowej utraty wagi.

CROSSFIT

Crossfit to obecnie jeden z najpopularniejszych treningów na całym świecie. Crossfit to trening siłowo-wytrzymałościowy, którego celem jest budowa ogólnej sprawności fizycznej. Ćwiczenia w ramach treningu wykonuje się w tzw. obwodach, czyli jedno pod drugim, z minimalnymi przerwami między nimi (do ustabilizowania tętna, czyli od 1 do 5 minut). Trenując crossfit trzeba ściśle stosować się do kilku podstawowych zasad – dotyczą one przede wszystkim rodzaju wykonywanych ćwiczeń, ich częstotliwości i właściwej organizacji. Ignorowanie wskazówek lub nietrzymanie się planu treningowego mija się z celem, ponieważ ideą crossfitu jest ćwiczenie zgodnie z wcześniej ułożonym harmonogramem treningów. Odpowiednie rozplanowanie wysiłku w czasie i dobór różnorodnych ćwiczeń pozwala osiągnąć to, co stanowi cel każdego crossfitowca – harmonijnie ukształtowaną sylwetkę, większą wydolność, siłę oraz zwinność.

MUAY THAI

MuayThai, inaczej boks tajski. Wedle definicji jest to sport oraz sztuka walki, która główny nacisk kładzie na walkę w klinczu za pomocą kolan i łokci. Początki muaythai sięgają XIII wieku. Wraz ze wzrostem popularności, na potrzeby tajskiej armii wdrożono elementy walki bronią (krabi-krabong) oraz specjalne owijacze (kaadchuek), które w celu zadawania większych obrażeń były utwardzane kamiennym żwirem, a według niektórych źródeł również szkłem. W połowie XVIII wieku, gdy Tajowie zetknęli się z chińskim Wushu, muaythai zostało uzupełnione o różne techniki zadawane z wyskoku. Do końca XIX wieku wykształciły się ujednolicone, ringowe reguły muaythai. Od 1929 roku do walk używa się ringu. Ze względu na sporą urazowość zaczęto wycofywać owijacze, które zamieniono na skórzane rękawice, oraz uderzenia głową czy dźwignie na stawy. Dzięki rękawicom muaythai rozwinęło się boksersko, zaczerpując techniki z wschodnioeuropejskiego boksu, oraz zaczęto stosować podział na rundy.

SZYBKI KONTAKT

Masz dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

 • + 48 12 633 04 60
 • + 48 600 912 900

saletafitcamp@prestigetours.pl

AKTUALNOŚCI

WYPRAWA CZARNOBYL

10.11.2017 ZOBACZ

Z MYŚLĄ O KONESERACH: TOGO, BENIN, GHANA, WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ - nowy termin!

13.09.2017 ZOBACZ

KILIMANDŻARO PO RAZ KOLEJNY ZDOBYTE!

25.01.2017 ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

22.12.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek... ZOBACZ

KILIMANDŻARO ZDOBYTE !!!

07.11.2016 ZOBACZ

NOWA GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA 2016/2017 ROK

07.11.2016 ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

29.04.2016 ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

12.01.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską... ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

28.10.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro... ZOBACZ