SALETA FIT CAMP W TAJLANDII

 • Dla zdrowia
 • Dla kondycji
 • Dla kobiet
 • Dla mężczyzn
 • Dla siebie
 • Czy chcesz przestać czuć się znużony, chcesz mieć więcej energii?
 • Czy chcesz wyzwolić w sobie siłę duchową pozwalającą na przezwyciężanie swoich słabości?
 • Czy chcesz podobać się sobie i innym?
 • Czy chcesz przeżyć dni po których poczujesz siłę, moc i spokój?
 • Czy chcesz poczuć się zdrowo i młodo?
 • Czy chcesz by Twe ciało było Tobie posłuszne i silne?
 • Czy chcesz fizyczne i psychiczne oczyścić swój organizm?
 • A może chcesz, by Twe ciało stawało się doskonałą bronią?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, nie zastanawiaj się dłużej i weź udział w unikatowym programie SALETA FIT CAMP.

Trzy lata temu przyjechałem na Samui przetrwać zimę i potrenować muaythai – tajski boks. I znalazłem swoje miejsce na ziemi. Dzisiaj tutaj mieszkam i cieszę się życiem każdego dnia. Wspaniały klimat, pyszne i zdrowe jedzenie, brak ciśnienia i pogoni za pieniędzmi, wokół pozytywnie myślący ludzie i wymarzone warunki do treningu. Idealne miejsce dla każdego, kto doszedł do wniosku, że czas zwolnić i zrobić coś dla siebie. Nawet krótki pobyt tutaj potrafi zmienić nasze nastawienie do życia na długie miesiące. Jeśli uważasz, że powinieneś popracować nad swoim zdrowiem, kondycją i sylwetką - serdecznie zapraszam. Wakacje są najlepszym momentem na takie zmiany. Wolna głowa pozwoli Ci szybciej złapać rytm treningowy, a szybkie efekty sprawią satysfakcję. Jest duża szansa, iż po powrocie z wakacji będziesz dalej prawidłowo się odżywiał i trenował. Pomogę dobrać Ci odpowiedni trening, dostosowany do Twojego wieku i kondycji. Muaythai, boks, crossfit, siłownia, kardio, joga – to wszystko pomoże nam w osiągnięciu efektu.
Do zobaczenia na Samui.

W życiu przychodzi taki moment, które dzieli je na dwa okresy – przed i po. Po takim zdarzeniu nie wyobrażamy sobie już powrotu do przeszłości. Zastanawiamy się, jak mogliśmy żyć wcześniej. Dla wielu z nas takim przeżyciem będzie SALETA FIT CAMP. Wyzwolimy swoją siłę, będziemy zdrowsi, szczuplejsi, mocniejsi, a co najważniejsze szczęśliwsi. I nie są to hasła reklamowe, to nowa rzeczywistość, która zapuka do naszych drzwi, niczym od dawna oczekiwany i wytęskniony gość. Nie zamykajmy drzwi przed szczęściem, zdrowiem i mocą, która w nas tkwi i tylko powinniśmy ją wyzwolić. SALETA FIT CAMP to oferta dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. To oferta dla ludzi wiedzących jak dobrze spędzić swój cenny czas. Nasz starannie dobrany program żywieniowo – treningowy pozwoli Wam osiągnąć formę, o jakiej nawet nie marzyliście.

GDZIE?

Pojedziecie do Tajlandii na wyspę Ko Samui. To kawałek prawdziwego raju na ziemi. Znajdziemy tu zarówno spokojne zatoki z piaszczystymi plażami ocienionymi palmami kokosowymi, jak i miejsca pełne ludzi oraz typowe dla Tajlandii rozrywki. To oczywiście też raj kulinarny, z łatwością wprowadzimy w życie właściwą dla nas dietę. Ko Samui to idealna sceneria do pracy nad swym organizmem, sprawnością, zdrowiem i hartem ducha.

KIEDY?

Ko Samui leży w południowej części Tajlandii i sezon większych opadów deszczu kształtuje się inaczej, niż w Bangkoku i północnej części kraju. Najwięcej opadów notuje się od października do grudnia, a najmniej od lutego do kwietnia. Temperatura w ciągu całego roku jest wysoka i wynosi od 24 do 33 stopni C. SALETA FIT CAMPproponujemy w wielu terminach w ciągu całego roku. Sprawdzajcie dostępność terminów na naszych stronach internetowych.

Z KIM?

Możesz przyjechać ze znajomymi, rodziną lub samotnie. Na miejscu poznasz ludzi, którzy szczegółowo zaplanują Twój trening i zajmą się dosłownie wszystkim. Przemysław Saleta osobiście dopilnuje, by wszystko zostało należycie przygotowane na Twój pobyt.

Wybierz formę treningu

FIT LIGHT

saleta fit camp fit light

FIT INTENSIVE

saleta fit camp fit intensive

MuayThai DLA POCZĄTKUJĄCYCH

saleta fit camp muay thay dla początkujących

MuayThai DLA ZAAWANSOWANYCH

saleta fit camp muay thay dla zaawansowanych

SŁOWNICZEK

TRENING CARDIO

Zwany jest też treningiem tlenowym lub wytrzymałościowym. Jest to forma ćwiczeń mająca na celu poprawę wydolności serca. Polecana jest wszystkim osobom, bez względu na wiek czy poziom wydolności fizycznej. Trening cardio jest najbardziej polecanym rodzajem aktywności dla osób chcących schudnąć, zbawiennie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

DETOX

Jednym z głównych założeń naszego programu jest oczyszczenie organizmu. Do tego celu używamy nasze 100-procentowe naturalne mieszanki detox opracowane przez międzynarodowy zespół naturopatów i dietetyków. Nasze mieszanki detox łączą leczniczych działanie tajskich ziół i roślin, które dają naszym organizmom potrójne działanie.

 • - Mają odżywić ciało i umysł
 • - Mają chronić Twoje ciało przed utlenianiem się szkodliwych substancji i uwolnić je od toksyn
 • - Mają przyspieszyć uwalnianie się toksyn z organizmu.
Nasz Program Detox wspiera i wzmacnia naturalne drogi detoksykacji organizmu, aby wyczyścić toksyny na głębokim poziomie komórkowym, wypłukując je z organizmu. Zapewnia również wysoki poziom przeciwutleniaczy, aby zminimalizować wszelkie nieprzyjemne reakcje na usuwanie toksyn. Nasz program Detox skierowany jest do tych, którzy często czują się zmęczeni i brakuje im energii. Nasz Detox pomaga zresetować ciało i umysł i przywrócić Wam maksymalne funkcje organizmu. Po zakończeniu programu wróci Wam pragnienie życia i blask w oczach. Oprócz fizycznych korzyści płynących z ćwiczeń fizycznych, wody i odpoczynku, możecie oczekiwać, że będziecie gotowi spojrzeć na świat z większym entuzjazmem i poczuciem humoru. Możesz również spodziewać się zdrowej utraty wagi.

CROSSFIT

Crossfit to obecnie jeden z najpopularniejszych treningów na całym świecie. Crossfit to trening siłowo-wytrzymałościowy, którego celem jest budowa ogólnej sprawności fizycznej. Ćwiczenia w ramach treningu wykonuje się w tzw. obwodach, czyli jedno pod drugim, z minimalnymi przerwami między nimi (do ustabilizowania tętna, czyli od 1 do 5 minut). Trenując crossfit trzeba ściśle stosować się do kilku podstawowych zasad – dotyczą one przede wszystkim rodzaju wykonywanych ćwiczeń, ich częstotliwości i właściwej organizacji. Ignorowanie wskazówek lub nietrzymanie się planu treningowego mija się z celem, ponieważ ideą crossfitu jest ćwiczenie zgodnie z wcześniej ułożonym harmonogramem treningów. Odpowiednie rozplanowanie wysiłku w czasie i dobór różnorodnych ćwiczeń pozwala osiągnąć to, co stanowi cel każdego crossfitowca – harmonijnie ukształtowaną sylwetkę, większą wydolność, siłę oraz zwinność.

MUAY THAI

MuayThai, inaczej boks tajski. Wedle definicji jest to sport oraz sztuka walki, która główny nacisk kładzie na walkę w klinczu za pomocą kolan i łokci. Początki muaythai sięgają XIII wieku. Wraz ze wzrostem popularności, na potrzeby tajskiej armii wdrożono elementy walki bronią (krabi-krabong) oraz specjalne owijacze (kaadchuek), które w celu zadawania większych obrażeń były utwardzane kamiennym żwirem, a według niektórych źródeł również szkłem. W połowie XVIII wieku, gdy Tajowie zetknęli się z chińskim Wushu, muaythai zostało uzupełnione o różne techniki zadawane z wyskoku. Do końca XIX wieku wykształciły się ujednolicone, ringowe reguły muaythai. Od 1929 roku do walk używa się ringu. Ze względu na sporą urazowość zaczęto wycofywać owijacze, które zamieniono na skórzane rękawice, oraz uderzenia głową czy dźwignie na stawy. Dzięki rękawicom muaythai rozwinęło się boksersko, zaczerpując techniki z wschodnioeuropejskiego boksu, oraz zaczęto stosować podział na rundy.

SZYBKI KONTAKT

Masz dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

 • + 48 12 633 04 60
 • + 48 600 912 900

saletafitcamp@prestigetours.pl

Relacje z wycieczek

Z Tahiti na Bora Bora statkiem handlowym

... ZOBACZ

Turystyczny rejs na Półwysep Antarktyczny - Antarktyda oczami turysty

Nawet największa podróż musi się zacząć od pierwszego kroku.... ZOBACZ

Ayers Rock czyli Uluru

W ciągu ostatnich dwunastu lat miałem okazję być pod tym ogromnym... ZOBACZ

Targ Świetlistego Spokoju

- Czy chcesz ze mną zjeść potrawę o nazwie trzy krzyki myszy? - pyta... ZOBACZ

Luang Prabang - Laotańskie klimaty

Stoimy na szczycie wzgórza Phousi, które wyrasta w środku... ZOBACZ

KOLONIALNA FRANCJA

Wraz z udoskonaleniem nawigacji i żeglugi, w XV w. w morze wyruszyły... ZOBACZ

Goa - portugalskie klimaty w Indiach

Plaże na Goa mają piasek tak drobny, że pod stopami wydaje on odgłos... ZOBACZ

RAFTING NA ZAMBEZI

Angielski termin „rafting” na stale zagościł w naszym... ZOBACZ

Mekong i azjatycki kochanek

Miałam marzenie, aby jak francuska pisarka Marguerite Duras popłynąć... ZOBACZ

San Salvador – Dusza Brazylii

Podobno miasto San Salvador ma brazylijską duszę, której w... ZOBACZ

Manaus - amazońskie eldorado

Dla kogoś, kto wyobrażał sobie Amazonkę jako po prostu dużą rzekę,... ZOBACZ

Bhutan - Nowe puka do bram Kraju Smoka

Na przejściu granicznym między Bhutanem a Indiami, w miejscowości... ZOBACZ

Atacama - Wrota piekieł

San Pedro de Atacama. Jedno z najgorętszych miejsc na ziemi. Wyobrażam... ZOBACZ

Obrazki z Masai Mara

Obserwując z auta oddaloną zaledwie o parę metrów rodzinę... ZOBACZ

Madagaskar - pod osłoną nieba

Poruszanie się po Madagaskarze nie jest łatwe, ale wysiłek włożony w... ZOBACZ

Indie, Indie...

Truizmem jest pisać, że Indie to kraj kontrastów. Jednak tak jak... ZOBACZ

Podróże z plecakiem przez dziką Papuę-Nową Gwineę

Papua Nowa Gwinea rzuca podróżnikowi wiele wyzwań. Nie jest to kraj... ZOBACZ

Grillowanie na biegunie

Co jedliście, Panowie, dzień przed zdobyciem bieguna? M.Ch:... ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem w ACAPULCO - 12 dni

ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem na RIVIERA MAYA - 13 dni

ZOBACZ

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO STÓP MATKI BOSKIEJ Z GUADALUPE z wypoczynkiem na RIVIERA MAYA - 16 dni

ZOBACZ

SHWEDAGON PAYA

ZOBACZ

WODOSPADY IGUAZU

Uznane 11.11.2011 za jeden z siedmiu cudów natury majestatyczne wodospady... ZOBACZ

Pocztówka z Galapagos

Uff, znów jesteśmy w domu. Zmęczeni, rzucamy bagaże, myślimy o... ZOBACZ

Tonące wyspy

Dopiero pod koniec ubiegłego wieku wiadomość o małym, niepodległym od... ZOBACZ

Moje goryle

Na każdym postoju czy noclegu rozmowy z przygodnymi nieznajomymi... ZOBACZ

Zmartwychwstanie w Salwadorze

Do Suchitoto – niewielkiego kolonialnego miasteczka, o którym... ZOBACZ

HUAORANI. Świat w odwrocie

Z Quito przylecieliśmy do położonej nad rzeką Napo, w sercu ekwadorskiej... ZOBACZ

Vilcabamba trzydzieści lat później

Vilcabamba to ostatnia stolica Inków, skąd w latach 1536–1572... ZOBACZ

U stóp himalajskich ośmiotysięczników

Himalaje można przemierzać także w pojedynkę, bez jazgotu tragarzy,... ZOBACZ

Piechotą na Machu Picchu

Znane są dwa sposoby dotarcia do ukrytego w Andach inkaskiego miasta... ZOBACZ

„Te, co skaczą i fruwają”, czyli niebezpieczne zwierzęta w podróży

         To nie będzie artykuł o... ZOBACZ

Hipotermia – nie tylko dla polarników

Hipotermia, czyli uogólnione wychłodzenie organizmu przytrafić się... ZOBACZ

MALARIA - fakty i mity

Malaria wciąż zbiera swoje żniwo, również wśród polskich... ZOBACZ

Bądź mądry przed szkodą, czyli przygotowanie zdrowotne do podróży

Nowa, śmiertelna choroba wirusowa na południu Afryki, epidemia... ZOBACZ

CHILE - ARGENTYNA - URUGWAJ

ZOBACZ