O nas

Szanowni Podróżnicy i Turyści

   Tradycje naszej działalności sięgają 1992 roku, właśnie wtedy osoby tworzące firmę zajęły się profesjonalnie organizacją wyjazdów pozaeuropejskich. Biuro powstało w 2006 roku i od tego czasu zdobywa uznanie i pozycję. Wielu z Państwa zna nas od lat z dbałości o przygotowywane wyjazdy, ze znajomości świata, podróżniczej pasji i poważnego podejścia do każdego projektu. Stale pracujemy, by nasza praca przynosiła coraz lepsze efekty. Z wycieczkami i wyjazdami integracyjnymi jest jak z oddawanym do druku tekstem. Można w nieskończoność go poprawiać, a doskonałość jest wciąż nieosiągalna.

   Naszą domeną są wyjazdy egzotyczne o wysokim standardzie, ciekawych i niebanalnych programach. Specjalizujemy się też w poważnych i skomplikowanych wyjazdach dla firm. Możemy pochwalić się dziesiątkami doskonałych realizacji imprez typu incentive dla banków, korporacji, firm farmaceutycznych, telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów. Klienci korporacyjni wyjeżdżali z nami do dziesiątków państw. Do projektów podchodzimy elastycznie i z entuzjazmem. Nie dziwi nas, gdy ktoś chce pojechać na afrykańskim słoniu, ugotować jajko w gejzerze, wynająć bezludną wyspę, czy zorganizować sfingowany napad na pociąg.

   Szlaki zostały już dawno przez nas przetarte, my nie eksperymentujemy. Odwiedziliśmy tysiące miejsc w stu kilkudziesięciu krajach również po to, by orientować się, że wyjazdy w niektóre miejsca to strata Państwa czasu i pieniędzy. Znamy doskonale świat, dlatego mamy przewagę nad innymi, „zwykłymi” biurami.

   Autorem programów wycieczek objazdowych jest Jacek Torbicz, geograf i dziennikarz, autor programów radiowych i wieloletni redaktor naczelny magazynu "Globtroter". Jacek Torbicz przejechał prawie wszystkie proponowane trasy na siedmiu kontynentach.

   Jako organizator turystyki posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A. opiewającą na kwotę 1.350.000,00 złotych. Pokrywa ona koszty powrotu turystów do kraju oraz jest gwarancją zwrotu poniesionych wpłat za imprezę turystyczną.

   Zapraszamy dawnych i nowych Przyjaciół do naszej siedziby w Krakowie i do biur agencyjnych w całej Polsce.

Zarząd Biura
Prestige Tours

AKTUALNOŚCI

WYPRAWA CZARNOBYL

10.11.2017 ZOBACZ

Z MYŚLĄ O KONESERACH: TOGO, BENIN, GHANA, WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ - nowy termin!

13.09.2017 ZOBACZ

KILIMANDŻARO PO RAZ KOLEJNY ZDOBYTE!

25.01.2017 ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

22.12.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek... ZOBACZ

KILIMANDŻARO ZDOBYTE !!!

07.11.2016 ZOBACZ

NOWA GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA 2016/2017 ROK

07.11.2016 ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

29.04.2016 ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

12.01.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską... ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

28.10.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro... ZOBACZ