Azja


TERMINY CENA/OS
{{offer.trp_depDate}}-{{offer.trp_rDepDate}} ({{offer.trp_durationM}} dni) {{offer.pricePerAdt}} {{offer.base_totalPriceCurr}} {{offer.packageExchange}} Rezerwuj Zapytaj o bilet lotniczy Zapytaj o szczegóły
Zapytaj o inne terminy Drukuj ofertę

Cena wycieczki dla 3 osób i więcej kalkulowana jest indywidualnie. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego podając dodatkowe dane. Nie znaleziono terminów.

Główne atrakcje

- odwiedzisz lokalne targi, wpadniesz w wir barwnego życia ulicznego

- zobaczysz Tadż Mahal – cud architektoniczny i uniwersalny symbol miłości

- skosztujesz miejscowej ciekawej kuchni

- odwiedzisz  bajkowe miasta Radżastanu 

O wycieczce

Wsiądźcie na latający dywan i przenieście się do najciekawszego zakątka Indii. Kraina rodem z „Księgi Tysiąca i Jednej Nocy” stanie przed Wami otworem i pokaże co ma w sobie najpiękniejszego.  Baśniowe pałace maharadżów, wielkie forty, zachwycający Tadż Mahal oraz fantastyczni i barwni mieszkańcy. Radżastan swoim bogactwem, orientalnym klimatem rozbudzi nasze zmysły i urzeczywistni dziecięce marzenia o odległych, egzotycznych krajach.

Dzień 1 PRZYLOT

Na lotnisku Indira Gandhi w Delhi (DEL) będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was wprost do hotelu. Kierowca oczekuje po wyjściu ze strefy celnej i trzyma kartę z Waszym nazwiskiem, zatem nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwej osoby. W każdym momencie możecie zadzwonić na nasz awaryjny numer telefonu czynny non stop i nasz pracownik pomoże Wam trafić we właściwe miejsce. W dokumentach podróży znajdziecie przygotowane przez nas wskazówki i porady. Po przelocie przejazd prywatnym transportem do hotelu. Nocleg w hotelu w Delhi.

Dzień 2 DELHI

Zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem stolicy Indii Delhi. O umówionej godzinie Wasz przewodnik będzie czekał w recepcji Waszego hotelu. Jeżdżąc wynajętym będącym do Waszej dyspozycji samochodem zobaczycie Czerwony Fort - bastion dynastii Wielkich Mogołów, Meczet Piątkowy – uznawany za najbardziej okazały w całym kraju. Spacer zatłoczonymi ulicami Starego Delhi, gdzie święte krowy spacerują między tłumem ludzi, setkami motorków i riksz. Zobaczymy też zaplanowane przez Brytyjczyków nowe centrum i świątynię Sikhów, drugą co do znaczenia po Złotej Świątyni w Armitsarze. Emocji i wrażeń dostarczy przejazd rikszami rowerowymi po starej części miasta. Czas zwiedzania wraz z czasem na lunch - ok. 8 godzin. Nocleg w hotelu w Delhi.

Dzień 3 DELHI – MANDAWA [OK. 265 KM]

Po śniadaniu rozpoczynacie podróż po Indiach prywatnym transportem. Przejazd do Mandawa, miasta zamieszkiwanego niegdyś przez bogate rodziny kupieckie i słynącego z haveli – miejskich pałaców, zdobionych pięknymi malowidłami ściennymi. Wieczorem spacer z przewodnikiem na lokalny targ. Nocleg w Mandawa.

Dzień 4 MANDAWA – PUSZKAR [OK. 225 KM]

Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem fascynujących, bogato zdobionych rezydencji (haveli). Cały region Shekhawati, w obrębie którego znajduje się Mandawa, nazywany jest "otwartą galerią sztuki", ze względu na mnogość tych niezwykłych budowli. Następnie podróż do Puszkar, miasta będącego ośrodkiem kultu boga Brahmy. Według mitologii Puszkar powstało z płatków kwiatu lotosu, które wypuścił bóg ze swej dłoni. Centrum miasta skupia się wokół świętego jeziora i 52 ghatów (szerokich stopni). Służą one do rytualnych ablucji mających na celu oczyszczenie duszy. W tym miejscu wyczuwa się unikalny klimat, gdzie miesza się sacrum z profanum, mistyka z atmosferą swobody i radości. Nocleg w Puszkar.

Dzień 5 PUSZKAR – DŻAJPUR [ok. 150 km]

Rano zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem największych atrakcji miasta, w tym jedynej w Indiach świątyni poświęconej Brahmie. Po południu przejazd do Dżajpuru, zwanego „Różowym Miastem”. Wszystkie budynki najstarszej części miasta tradycyjnie malowane są właśnie na ten kolor. Spacer po historycznej części. W stolicy Radżastanu będziemy podziwiać m in. Świątynie Małp, obserwatorium astronomiczne i wspaniały Pałac Wiatrów, siedzibę maharadży. Nocleg w Dżajpurze.

Dzień 6 DŻAJPUR I AMBER FORT [ok. 25 km]

Dżajpur słynie z fantastycznych fortów znajdujących się w okolicy. Amber Fort położony na obrzeżach miasta jest najbardziej okazały. Rano wycieczka do Amber Fort i zwiedzanie tej wspaniałej budowli. Do fortu wjedziemy na słoniu, niczym dawni maharadżowie. Po południu czas wolny w Dżajpurze. Nocleg w Dżajpurze.

Dzień 7 DŻAJPUR – FATEHPUR SIKRI – AGRA [ok. 240 km]

Wyjazd do Agry. Po drodze zwiedzanie Fatehpur Sikri, niezwykłego miasta zbudowanego przez Wielkich Mogołów z czerwonego piaskowca. Późnym popołudniem dojazd do Agry i tam nocleg.

Dzień 8 TADŻ MAHAL – DELHI [ok. 215 km]

Zwiedzanie słynnego Tadż Mahal – jednego z cudów świata. XVII wieczne mauzoleum jest pięknym dowodem miłości mężczyzny do swojej żony. Jest to budowla, wobec której nikt nie pozostaje obojętny i znajduje się na każdej liście cudów świata. W Agrze podziwiamy też Czerwony Fort, kolejną budowlę, która pozostała po panowaniu Wielkich Mogołów. Podróż do Delhi i nocleg w hotelu.

Dzień 9 WYLOT

W zależności od godziny lotu powrotnego o określonej godzinie będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was na lotnisko.

Uwagi: Pakiet „INDIE Złoty Trójkąt i Radżastan” można połączyć z pakietem „INDIE Kerala”
INDIE KERALA

 

WYJAZDY  CENA 1 POKÓJ DWUOSOBOWY CENA 2 POKOJE DWUOSOBOWE  CENA 3 POKOJE DWUOSOBOWE

 CO NIEDZIELA

PAŹDZIENIK-GRUDZIEŃ

15.10 - 23.10.2017

:

10.12 - 18.12.2017

 

 

 

1045 USD/OS

 

 

 

 

940 USD/OS

 

 

 

880 USD/OS

 

KIEDY NAJLEPIEJ?

Najlepiej uniknąć najbardziej upalnych i deszczowych miesięcy pory monsunowej. Idealnym momentem, by odwiedzić ten rejon Indii jest okres listopad – marzec. Panują wtedy umiarkowane temperatury i często utrzymuje się ładna, słoneczna pogoda.

SPRAWDŹ POGODĘ - DELHI

SPRAWDŹ POGODĘ - DŻAJPUR

 

WASZE HOTELE

Sprawdzone i dobrze zlokalizowane hotele 4*.

 

PŁATNOŚĆ   

I rata - 30% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu
II rata - płatność do 100% - 30 dni przed datą wyjazdu
Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

 

PAKIET OBEJMUJE

- 8 noclegów w hotelach 4* ze śniadaniami

- prywatne przejazdy całej trasie wygodnymi, klimatyzowanymi pojazdami

- lokalny kierowcy/przewodnicy (język angielski) do dyspozycji podczas przejazdów i zwiedzania

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie

- koszty uzyskania wizy do Indii

- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

- opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

 

TWÓJ PAKIET NIE OBEJMUJE

- biletów lotniczych

- zwyczajowych napiwków (ich wysokość jest podawana w Informatorze Przedwyjazdowym)

- wyżywienia i napojów poza śniadaniami

- wieczornych rozrywek i aktywności nieujętych w programie

 

UWAGI

Należy posiadać paszport z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Paszport powinien być ważny przynajmniej 9 miesięcy od daty powrotu.

Biuro pośredniczy przy uzyskaniu wizy indyjskiej. W celu uzyskania wizy należy udzielić odpowiednich informacji wg instrukcji otrzymanych z biura.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Każdy Uczestnik otrzymuje około 2 tygodnie przed wyjazdem niezbędne vouchery i Informator Przedwyjazdowy w języku polskim. Każdy Uczestnik dysponuje awaryjnym telefonem biura czynnym 24h/dobę.

POLSKI PILOT PODCZAS CAŁEGO POBYTU - CENA NA ZAPYTANIE

Pakiet „INDIE Złoty Trójkąt i Radżastan” można połączyć z pakietem „INDIE Kerala”

INDIE KERALA

Prosimy o sprawdzenie szczegółów przelotów w późniejszym terminie lub o kontakt z naszym biurem.

AKTUALNOŚCI

Z MYŚLĄ O KONESERACH: TOGO, BENIN, GHANA, WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ - nowy termin!

13.09.2017 ZOBACZ

WYPRAWA SUDAN, ERYTREA - TYLKO DLA PRZYJACIÓŁ BIURA

13.06.2017 ZOBACZ

KILIMANDŻARO PO RAZ KOLEJNY ZDOBYTE!

25.01.2017 ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

22.12.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek... ZOBACZ

KILIMANDŻARO ZDOBYTE !!!

07.11.2016 ZOBACZ

NOWA GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA 2016/2017 ROK

07.11.2016 ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

29.04.2016 ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

12.01.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską... ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

28.10.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro... ZOBACZ