Ameryka Południowa


TERMINY CENA/OS
{{offer.trp_depDate}}-{{offer.trp_rDepDate}} ({{offer.trp_durationM}} dni) {{offer.pricePerAdt}} {{offer.base_totalPriceCurr}} {{offer.packageExchange}} Rezerwuj Zapytaj o bilet lotniczy Zapytaj o szczegóły
Zapytaj o inne terminy Drukuj ofertę

Cena wycieczki dla 3 osób i więcej kalkulowana jest indywidualnie. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego podając dodatkowe dane. Nie znaleziono terminów.

Główne atrakcje

- poczujesz wyjątkową atmosferę Rio de Janeiro

- wjedziesz na Corcovado i staniesz pod słynnym Chrystusem, symbolem miasta

- poczujesz atmosferę karnawału na pokazie samby

- będziesz raczyć się caipirinhą i wyśmienitą brazylijską kawą

- pospacerujesz nadmorskimi promenadami

- będziesz plażować na Copacabanie i kąpać się w ciepłej zatoce

- rozsmakujesz się w miejscowych restauracjach

O wycieczce

Rio de Janeiro jest wyjątkowe. Jeśli chodzi o położenie, z Rio nie może równać się żadne inne duże miasto. Piękne góry schodzą wprost do oceanu, a strome skały dodają uroku. Miasto posiada piaszczyste, szerokie plaże, najsłynniejsze z nich to oczywiście Copacabana i Ipanema.  Największą atrakcją jest niewątpliwie wycieczka na górę Corcovado ze sławną statuą Chrystusa Zbawiciela oraz wjazd kolejką linową na słynną Głowę Cukru - Pao de Açucar. Trudno też sobie odmówić przyjemności uczestnictwa w pokazie samby prezentowanym przez wybitne tancerki i tancerzy jednej ze słynnych  brazylijskich szkół. Po kilku dniach poczujcie się jak Carioca, rodowity mieszkaniec Rio.

Dzień 1 PRZYLOT

Przylot do Rio de Janeiro. Na wskazanym lotnisku w Rio de Janeiro będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was wprost do hotelu. Kierowca oczekuje po wyjściu ze strefy celnej i trzyma tabliczkę z Waszym nazwiskiem, zatem nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwej osoby. W każdym momencie możecie zadzwonić na nasz awaryjny numer telefonu czynny non stop i nasz pracownik pomoże Wam trafić we właściwe miejsce. W dokumentach podróży znajdziecie przygotowane przez nas wskazówki i porady. Po przylocie przejazd prywatnym transportem do hotelu. Nocleg w hotelu w pobliżu plaży Copacabana.

Dzień 2 GŁOWA CUKRU

Wycieczka na Pão de Açúcar, czyli Głowę Cukru, która jest ikoną Rio de Janeiro. Wycieczka może się odbywać w większej grupie turystów i jest prowadzona w języku angielskim. Wraz z Waszym przewodnikiem pojedziecie wzdłuż oceanu do dolnej stacji kolejki wiodącej na szczyt Głowy Cukru. Na stacji przesiadkowej zatrzymacie się na moment i pojedziecie jeszcze wyżej. Ze szczytu góry rozciąga się fantastyczny widok na Corcovado, zawszę tętniącą życiem Copacabanę i pełną luksusowych jachtów marinę przy Flamengo. Przewodnik objaśni co będziecie widzieć i opowie o mieście. Po zjeździe w dół samochód zabierze Was do hotelu. Czas wolny w Rio de Janeiro. Zachęcamy do spacerów wzdłuż promenady plaż Copacabana i sąsiedniej Ipanema. Nocleg w hotelu.

Dzień 3 CORCOVADO

Wycieczka na Corcovado (ok. 3-4 godz.). Wycieczka może się odbywać w większej grupie turystów i jest prowadzona w języku angielskim. Wyjazd z hotelu (godzina odjazdu widnieje na voucherze). Wjazd kolejką na wzgórze Corcovado ze sławną statuą Chrystusa Zbawiciela. Wcześniej zarezerwowane bilety pozwolą uniknąć nam długiego oczekiwania przy kasach biletowych. Jeśli pozwoli pogoda, rozciąga się stamtąd wprost fenomenalny widok na Rio i zatokę. Powrót do swojego hotelu. Nocleg w hotelu.

Dzień 4 CZAS WOLNY

Wieczorem wg ustalonej godziny wyjazd z hotelu. Najpierw udacie się na znakomitą kolację w formie "churrasco", czyli typowo brazylijskiego pieczystego. Napoje podczas kolacji płatne są samodzielnie. Następnie będziecie przewiezieni do miejsca fantastycznego przedstawienia. Zobaczycie znakomity pokaz samby wykonany przez jedną ze szkół uczestniczących w pokazie karnawałowym. Skąpo odziane tancerki i zgrabni tancerze wprowadzą Was w świat karnawału, porwą Was rytmy samby i dynamika przedstawienia. Po występie przejazd do hotelu.

Dzień 5 CZAS WOLNY

Czas wolny w Rio de Janeiro. Dzień można wykorzystać na samodzielne poznawanie miasta, wykupienie dodatkowej wycieczki lub na relaks na Copacabana. To miasto nie może się nigdy znudzić! Możliwość zamówienia następujących wycieczek (na zapytanie w biurze): - całodzienna wycieczka do Petropolis, dawnej siedziby brazylijskich cesarzy - wycieczka do tzw. faveli, biednej lecz przyjaznej dzielnicy Rio - zwiedzanie słynnego stadionu Maracana Nocleg w hotelu.

Dzień 6 WYLOT

Wykwaterowanie z pokoju najpóźniej ok. godz. 12.00. W zależności od godziny lotu powrotnego o określonej godzinie będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was na lotnisko.

WYJAZDY  CENA 1 POKÓJ DWUOSOBOWY    

CO NIEDZIELA 

SIERPIEŃ - GRUDZIEŃ

13.08 - 18.08.2017

:

03.12 - 08.12.2017

 

 

 

844 USD/OS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIEDY NAJLEPIEJ?

Wyjazdy proponujemy przez cały rok. Należy jednak pamiętać, że brazylijskie lato (tzn. nasza zima) jest bardziej deszczowe od brazylijskich miesięcy zimowych (tzn. naszego lata).

SPRAWDŹ POGODĘ

 

WASZE HOTELE

Golden Tulip Rio Copacabana (4*)

Obiekt ten położony jest 1 minutę spaceru od słynnej plaży Copacabana oraz 1 km od plaży Ipanema. Znajduje się w pierwszej linii brzegowej, a jego hotelowa restauracja posiada przepiękny widok na ocean i plażę. Pokoje w obiekcie są duże, wyposażone w drewniane meble oraz współczesne, stylowe dodatki. Serwowane w hotelu śniadania są w formie bufetu, zróżnicowane, z dużą ilością owoców.

Hotel należy do międzynarodowej sieci BHG i posiada 303 pokoje.

http://www.goldentulipriocopacabana.com/

Pestana Rio Atlantica (4*)

Obiekt ten położony jest 1 minutę spaceru od pięknej plaży Copacabana. Znajduje się w pierwszej linii brzegowej i posiada bogate zaplecze rekreacyjne i gastronomiczne. Na jego dachu znajduje się basen z widokiem na ocean i plażę. Pokoje w obiekcie są urządzone w nowoczesnym stylu z klasycznymi dodatkami. Smaczne i zróżnicowane śniadania serwowane są niezapomnianej scenerii – na dachu obiektu, z panoramicznym widokiem na morze.

Hotel należy do sieci Pestana Hotels&Resorts i posiada 247 pokoje.

https://www.pestana.com/en/hotel/pestana-rio

 

PŁATNOŚĆ   

I rata - 30% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu
II rata - płatność do 100% - 30 dni przed datą wyjazdu
Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

 

PAKIET OBEJMUJE

- 5 noclegów ze śniadaniami w hotelu 4* w rejonie plaży Copacabana

- prywatny transport klimatyzowanymi samochodami lub busami

- kierowcy/przewodnicy lokalni (język angielski)

- koszty wycieczek wraz z biletami wstępów i biletami na kolejki

- pokaz samby wraz z kolacją i dojazdem

- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż,

- opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

- Informator Przedwyjazdowy w języku polskim

- dostęp do awaryjnej linii telefonicznej 24/h w języku polskim.

 

CENA NIE OBEJMUJE

- biletów lotniczych

- wyżywienia poza śniadaniami

- zwyczajowych napiwków (ich orientacyjna wysokość jest podawana w Informatorze Przedwyjazdowym)

- ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,8% ceny)

- ewentualnego ubezpieczenia od chorób przewlekłych (2 USD/dzień/os.)

 

UWAGI

Wycieczka jest realizowana od dwóch osób.

Wizy dla obywateli RP nie są wymagane.

Należy posiadać paszport z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Paszport powinien być ważny przynajmniej 9 miesięcy od daty powrotu. Nie ma obowiązkowych szczepień.

Każdy Uczestnik dysponuje awaryjnym telefonem biura czynnym 24h/dobę.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

POLSKI PILOT PODCZAS CAŁEGO POBYTU - CENA NA ZAPYTANIE.

Pakiet „BRAZYLIA Rio de Janeiro” można połączyć z pakietem „BRAZYLIA - ARGENTYNA Wodospady Iguazu” 

Prosimy o sprawdzenie szczegółów przelotów w późniejszym terminie lub o kontakt z naszym biurem.

AKTUALNOŚCI

Z MYŚLĄ O KONESERACH: TOGO, BENIN, GHANA, WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ - nowy termin!

13.09.2017 ZOBACZ

WYPRAWA SUDAN, ERYTREA - TYLKO DLA PRZYJACIÓŁ BIURA

13.06.2017 ZOBACZ

KILIMANDŻARO PO RAZ KOLEJNY ZDOBYTE!

25.01.2017 ZOBACZ

Prestige Tours z nagrodą Małopolski Dąb!

22.12.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Związek... ZOBACZ

KILIMANDŻARO ZDOBYTE !!!

07.11.2016 ZOBACZ

NOWA GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA NA 2016/2017 ROK

07.11.2016 ZOBACZ

Róża Kolumba za najlepszy katalog premium "Najciekawsze Miejsca Świata 2016/17"

29.04.2016 ZOBACZ

WYRÓŻNIENIE "ODYS 2015"

12.01.2016 Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Krakowską... ZOBACZ

PRESTIGE TOURS TOUROPERATOREM ROKU 2015

28.10.2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż nasze biuro... ZOBACZ